|   |  Urhanlar İnşaat Firması
Urhanlar İnşaat

Urhanlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Urhanlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Urhanlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Urhanlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Urhanlar İnşaat Hakkında

KURUMSAL

mutlu anlar inşa ediyoruz.

Konut üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızın ana hedefi, prestijli konut projeleri üreterek Urhanlar İnşaat’ı marka haline getirmektir. Aynı zamanda belirlediğimiz stratejilerin ana kaynağı olan bilimsel veriler çerçevesinde mühendislik ve mimarlık formasyonlarını maksimum derecede üretime yansıtmaktır.

Urhanlar İnşaat olarak en önemli farkımız, yapacağımız projeler ve potansiyel alıcılar boyutunda seçici olmamızdır. Sahip olduğumuz sektörel bilgi, deneyim ve güçle kentsel dönüşüm sürecine katkıda bulunmak ise temel hedeflerimiz arasındadır.

Müşterilerimize sunduğumuz en önemli ayrıcalık ise, konut alanında örnek olacak projeler üreterek onlara özel olduklarını hissettirebilmektir. Urhanlar İnşaat olarak yapı elemanlarının ve çözüm ortaklarının bireysel yetenek ve garanti boyutuyla yetinmiyoruz. Yapıyı oluşturan tüm bileşenleri harmanlıyor, bütün haline getiriyor ve yapının tamamına, tüm fonksiyonlarıyla birlikte garanti veriyoruz. Müşterilerimizin yaşam şeklini, güvenlik ve konfor anlayışını yalnızca alışveriş boyutunda değil, insan ilişkilerinin sürekliliği boyutunda değerlendiriyoruz. Müşteri memnuniyeti olgusunu teorik olarak değil, pratik olarak duyumsuyor ve yaptığımız her işte temel alıyoruz.

Müşterilerimizi proje ortağı olarak görüyor ve empati kuruyoruz. Karşılıklı güven ve karşılıklı fayda çerçevesinde etik değerlerden ve ilkelerden ödün vermeden onlarla dost oluyor ve uzun soluklu ilişkiler geliştiriyoruz.

Yaptığımız projelerde iş güvenliği ve işçi sağlığı konusu bizim için en önemli konulardan biridir. Çünkü verimli üretimin sorunsuz ortamlarda olabileceğine inanıyoruz. Bunun için de çalışanlarımız konusunda seçici davranıyor ve onlara uzun vadeli yatırım yapıyoruz. İşinde uzmanlaşmış, iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda bilinçli kişileri seçiyoruz. Ayrıca çalışanlarımızın da bu konuda maksimum derecede duyarlı ve dikkatli olmaları için gereken tüm önlemleri alıyor, bu konuda bilirkişi olan uzmanlardan teknik destek almalarını sağlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgelere kattığımız değerler, geçmişte yaptığımız projelere bakıldığında net olarak görülebilir. Yaptığımız projelerde kentsel estetiği güzelleştirmenin dışında yapısal ve bitkisel peyzajdan sosyal olanaklara kadar birçok alanda sosyal sorumluluk bilinciyle davranıyor ve bu hizmetleri bölgede yaşayan insanların kullanımına sunuyoruz.

URHANLAR İNŞAAT

Telefon: 0232 487 0858
Fax: 0232 487 0858
Email: bilgi@urhanlar.com
Adres: Aydın Hatboyu Cad. NO: 132, Şirinyer, Buca - İZMİR

Urhanlar İnşaat Projeler Haritası

Urhanlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.