|   |  Urke İnşaat Firması
Urke İnşaat

Urke İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 2

Urke İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Urke İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Urke İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Urke İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
Ana faaliyet konusu olarak inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunan firmamız faaliyetlerine 2001 yılında başlayıp 2011 yılında URKE İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır. URKE inşaat, projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, güven ve kalite anlayışından ödün vermeden, sektörünün farklı alanlarında üstün uzmanlık ve deneyimle hizmet verirken, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.
 
MİSYONUMUZ
Gayrimenkul sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan UrkeYapı, inşaat sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alarak, hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedeflemektedir.
 
VİZYONUMUZ
Tüketicileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projelerle de kendi sektörüne örnek olacak yaşam alanları inşa etmek, AR-GE çalışmalarıyla ‘Herkes İçin Kaliteli Yaşam’ üretmek.

Tel: 0212 579 9279
Fax: 0212 624 6782
Email: info@urkeinsaat.com.tr
Adres: Florya Şenlikköy mah. Ekşinar sok. No: 6 D: 2 İstanbul / Bakırköy

Urke İnşaat Projeler Haritası

Urke İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.