|   | 
Ursamajor İnşaat

Ursamajor İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Ursamajor İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ursamajor İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ursamajor İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ursamajor İnşaat Hakkında

Ursamajor İnşaat Şirketi, ortaklarının geçmiş yıllardaki başarılı çalışmalarından faydalanarak, ülkemizin inşaat sektöründeki konut yapılarındaki eksiklerini tamamlayabilmek, kalite ve kullanıcı memnuniyetini daha ileri seviyelere taşıyabilmek amacıyla kurulmuş genç bir inşaat firmasıdır. Önceki yıllarda tamamladığımız resmi ve özel sektördeki taahhütlerimizden ve muhtelif dernek ve şahısların bağış olarak yaptırdığı eğitim yapılarından edindiğimiz tecrübeleri, günümüz modern mimarisinin bizlere sunduğu imkanlarla birleştirerek, kalıcı ve kaliteli eserler vermek niyetindeyiz.
 
Şirketimiz, resmi idarelere ve özel sektöre olan taahhütlerinin yanı sıra, başta Kadıköy ilçesinde olmak üzere Anadolu yakasında pek çok sayıda özel konut inşaatına imza atmıştır. Kat karşılığı olarak yapılan bu lüks yapıların hepsinde arsa sahiplerimizin ve müşterilerimizin memnuniyeti hedeflenmiştir.
 
Tecrübeli ve dinamik bir inşaat firması olarak istekleriniz doğrultusunda şekillenecek projelerde, birlikte çalışmak arzusundayız. 
Saygılarımızla.

Tel: 0216 467 0999
Fax: 
Email: info@ursainsaat.com
Adres: Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Sk İşbankası Dalyan Konut Sitesi No:24 F Blok Kat:3 D:5 Fenerbahçe İstanbul / Kadiköy

Ursamajor İnşaat Projeler Haritası

Ursamajor İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer