|   |  Uslu Yapı Firması
Uslu Yapı

Uslu Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Uslu Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Uslu Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Uslu Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Uslu Yapı Hakkında

Hakkımızda

Vizyonumuz  

Profesyonel girişimci ve yenilikçi yapımız ile kaliteden ödün vermeyen hizmet ve güvenilirlik hedefimiz olup, değişen şartlara göre kendimizi yenilemek ve her projede en iyiyi sunmak.

 

Misyonumuz 

Uzman kadromuz ve deneyimimiz ile kaliteden ödün vermeyen hizmet felsefemiz ve güvenilirlik temelinde, bugün olduğu gibi gelecekte sektörün en önemli firmalarından biri olmaya devam ederek, tercih edilen çizgi üstü projeler üretmek.

 

Neler Yaptık

Tercih edilen çizgi üstü projelerle mutlu yaşam alanları yapma hedefi ile yola çıkan Uslu Yapı doğayı seven ve önem veren bir yapıdadır. Kuruluşundan bugüne kadar, uzman kadrasu ile tüm projelerinde "Güvenilirlik" anlayışını her zaman ön planda bulundurarak kendini sürekli yenilemektedir. Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe yurt içinde faliyet gösteren Uslu Yapı sağlam yapısı ile bugüne kadar toplamda 250.000 m2 inşaatı ihtiyaç ve beklentilere göre en doğru yaklaşımlarla hayata geçirmiştir. Firmamız kaliteden ödün vermeyen hizmet felsefesi ile hayata değer katan projelerle aranan bir firma olup sürekli büyüme hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Tel: 0312 440 2065
Fax: 0312 440 2035
Email: iletisim@usluyapi.com
Adres: İşçi Blokları Mahallesi, Mevlana Blv. Ege Plaza Kat: 11 06530 Balgat / Çankaya / Ankara

Uslu Yapı Projeler Haritası

Uslu Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.