|   |  Üst Grup Firması
Üst Grup

Üst Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 3

Üst Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Üst Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Üst Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Üst Grup Hakkında

Hakkımızda

Aile mesleğimiz olan inşaat sektöründeki faaliyetlerimiz 1994 yılında kurmuş olduğumuz ÜST GRUP adı altında şirket halini almıştır. Kısa sürede büyük gelişme gösteren firmamız,faaliyetlerini hızlandırarak özel ve resmi olmak üzere birçok projede yer almıştır. Deneyimimiz, iş gücümüz, teknolojimiz, kalitemiz ve güvenilirliğimizle bir çok alt yapı ve üst yapı işlerinde tercih edilen isim durumundayız.

Gerek sektör gerekse teknolojide yaşanan hızlı değişimler sonucu talep ve ihtiyaçların sürekli değiştiği ve geliştiği bir dönemde klasik hizmet anlayışından farklı olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, zamanında, etkili ve yaratıcı, çözümler üreterek müşteri memnuniyeti ve gizlilik anlayışına uygun kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Üst Grup, bu amaçlar doğrultusunda konusunda profesyonel eğitim görmüş, uygulama deneyimi olan yetkin uzmanlarla çalışır ve uzmanlarının gelişimini sürekli eğitimler ile destekler.

ISO 9001:2000

Üst Grup hizmet verdiği inşaat sektöründeki kalitesini ve yeterliliğini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve Uluslararasi Gözetim şirketi belgelerini almaya hak kazanarak, müşteri beklentilerini karşılamak ve verdiği hizmetleri uluslararası standartlara göre gerçekleştirmek adına önemli bir adıma imza atmistir

Değerli vakitlerini ayırarak bizi tanımak isteyen dostlarımıza TEŞEKKÜR ederiz.

ÜST GRUP

Telefon: 0262 343 3001
Fax: 0262 343 4949
Email: bilgi@ustgrup.com
Adres: Seymen Mahalllesi D-130 Karayolu caddesi Cihangir sok. no:4 Bahçecik/BAŞİSKELE/KOCAELİ

Üst Grup Projeler Haritası

Üst Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.