|   |  Usta Grup Firması
Usta Grup

Usta Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 4

Usta Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Usta Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Usta Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Usta Grup Hakkında

TARİHÇE
2005
2005 yılında Enerji ve Tekstil sektörlerine de girilerek Usta Şirketler Grubu oluşturulmuştur.
 
2000
Trabzon’da 7 yıl Mühendislik ve Müteahhitlik hizmeti verdikten sonra 2000 yılında Ankara’ya taşınarak faaliyetlerini burada sürdürmeye başlamıştır.
 
1993
Usta İnşaat Mühendislik ve Ticaret Ltd. Şti 1993 yılında Trabzon’da kurulmuştur.

BAŞKANIN MESAJI 
 
‘Geleceğimizin yönünü çizen hamlelerle hem güçleniyor hem güçlendiriyoruz.’
Usta Şirketler Grubu olarak; sürekli değişen ve yenilenen dünyada, teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, deneyimli ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atmak temel prensibimizdir. Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz.
 
Mimarlarımızdan mühendislerimize ve pazarlama ekibimize herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması Usta Şirketler Grubu çalışanlarının ortak değeridir. İş üretiminde; çevreye ve doğaya karşı duyarlı, teknolojinin tüm olanaklarını kullanan ve yapı güvenliğine maksimum önem veren bir felsefeye sahibiz. 
 
22 yılı aşkın tecrübemizi, sektöre karşı olan heyecanımızla birleştirdik ve 2005 yılında enerji ve tekstil grubumuzu da şirketimizin bünyesine dahil ettik. Kalite prensibimiz, başarımızın mihenk taşını oluşturdu.
 
Gerçekleştirdiğimiz projelerle şehrin değişen ve gelişen mimari anlayışına katkı sağlarken, enerji sektöründeki projelerimizle de geleceğimizin yönünü çizen hamleler yapıyor; hem güçleniyor hem güçlendiriyoruz. 
 
Her zaman daha iyisi için çalışarak, gelişen teknolojiyi, değişen dünyanın modern ve dinamik yapısını takip ederek, her biri alanında uzman kadromuzla birlikte yolumuza devam ediyoruz. Tecrübemizin ve inancımızın ışığıyla aydınlanan projelerimizi sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. 
 
İbrahim USTA
Usta Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı
 
Usta’ya Bakış
 
Usta Şirketler Grubu, inşaat ve enerji sektöründe üstün uzmanlık ve köklü deneyimi ile hizmet vermeye devam etmekte, tamamladığı her yeni projenin yaşama ve yaşamı sürekli daha iyiye götürmeye hedefleyen kurumsal birikimine yepyeni değerler kattığına inanmaktadır. Üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığı müşterilerini, bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak görmektedir. 
 
Geleceği güvenle karşılayan Usta Şirketler Grubu; inşaat ve enerji sektörünün kalkınmanın yapı taşlarından olduğuna inanmaktadır. Usta Şirketler Grubu bu dev ve zorlu endüstride öncü bir yol üstlenmenin gururu ile gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman ‘Zirve’yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan ölçüt olarak kabul etmektedir.
 
MİSYON VE VİZYON
 
Misyon
 
Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirketleri arasında olmak,
 
Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri uzman personelimiz ile yakından takip edip bunları bünyemizde uygulamak,
 
İnsana ve doğaya saygılı, teknolojiyle iç içe, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde projeler geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutarak faaliyetlerimize devam etmek,
 
Sözleşme ile tanımlanan taahhütleri eksiksiz olarak yerine getirmek,
 
Projelerimizde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmak.
 
Vizyon
 
Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek. 
 
Sektöre farklı bir boyut getirerek, değişim ve yenilikleri işimizin her alanına yansıtmak.
 
Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı projelere imza atarak sadece bir proje değil gerçek yaşam ve prestij merkezleri yaratmak.
 
Hakkımızda 
 
Temelleri 1993 yılında Trabzon’da atılan Usta İnşaat; yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini hedefleyerek ilerlemiş, sahip olduğu değerler ve hayata kazandırdığı projelerle bugün sektöründe saygın bir yere sahip olmuştur. 
 
Usta İnşaat; bilgisi, tecrübesi, yönetim becerisi ve takım çalışmasına verdiği önem sayesinde, inşaat projelerine farklı bakış açıları sunabilen, gerçekçi öngörülerde bulunan, uygulamada karşılaşılan sorunlara optimum çözümler üreten, işveren ve taraflar arasında güven tesis eden, uzman mühendis ve mimarlardan oluşmaktadır. 
 
Gelişen ve değişen dünya standartlarını daima analiz eden Usta İnşaat, şehrin en başarılı projelerine attığı imzanın ardından; çıtasını her geçen gün yükselten hedefleriyle ve yeni projeleriyle hayata sadece yeni yaşam alanları değil, artı değerler de kazandırmaya devam edecektir.

 

Tel: 0312 437 6161
Fax: 0312 212 8061
Email: info@ustagrup.com
Adres: Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No:139 A Blok Daire 61 Balgat Ankara / Çankaya

Usta Grup Projeler Haritası

Usta Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.