|   |  Üster İnşaat Firması
Üster İnşaat

Üster İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Üster İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Üster İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Üster İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Üster İnşaat Hakkında

Üster İnşaat
 
Yeni ve mutlu bir yaşama adım atmak için bütün detayları ve ihtiyaçların düşünülerek tasarlandığımız Üster İnşaat'ın bütün projelerinde hem değer kazanacak bir yatırıma hem de konforlu ve keyifli bir yaşam sunulan bir yuva sahibi olacaksınız.
 
Tüm bunlar dışında değişmekte olan ve gelişen Kastamonumuzda modern yaşam standartlarına uygun konutlar  üretilmesi ihtiyacı duyulmuştur. Firmamız bu alanda önemli bir açığı kapatarak müşteri memnuniyeti, güven ve kalitenin simgesi olacaktır.
 
Misyonumuz
Üster İnşaat olarak misyonumuz yapmış olduğumuz projeler ile çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanlara yaşam alanlarında kalite ve güvenilir hizmet sunmayı hedefleyen, inşaat sektöründe lüksü ve estetiği bir arada sağlayan, insanlara yaşanabilir çevre yaratma çabasında yer almaktır.
 
Vizyonumuz
Hizmet ettiğimiz Türkiye için en güvenilir ve sağlıklı bir alanı bir noktada buluşturarak değişimlere ve teknolojiye ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeği hedefleyen bir şirket olmaktır.

Tel: 0366 244 3434
Fax: 0531463 6929
Email: info@ledakent.com
Adres: Örencik Köyü. Kavacık Mevkii. Yeşilkent Sitesi Karşısı. Ledakent Kastamonu

Üster İnşaat Projeler Haritası

Üster İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.