|   |  Utku İnşaat Firması
Utku İnşaat

Utku İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Utku İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Utku İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Utku İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Utku İnşaat Hakkında

UTKU İNŞAAT , ÜRETMEKTE OLDUĞU PROJELERİNDE ,

Yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan genel müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, proje yönetim konusunda uzmanlaşmış yapı firmasıdır. İnşaat uygulamalarını ve inşaat proje yönetimini bütüncül olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temelidir.

VİZYONUMUZ

KALITEYI BIR YAŞAM BIÇIMI OLARAK BENIMSEMEK

Doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan UTKU İNŞAAT kuruluşundan bu yana "insana ve doğaya saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. UTKU İNŞAAT istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

MİSYONUMUZ

MÜŞTERILERIMIZIN BEKLENTILERINI ISTIKRARLI KALITE ANLAYIŞI ILE KARŞILAYARAK DEĞER YARATMAYI ESAS ALAN KURUMSAL YAPIMIZ MÜŞTERI ODAKLI ÇALIŞMA STRATEJIMIZ VE REKABETÇI BÜYÜME POTANSIYELIMIZ ILE "EN IYI" ŞEKILDE DEĞERLERI YÖNETMEK.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan UTKU İNŞAAT standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. UTKU İNŞAAT gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, kaliteli ve nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır. Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran UTKU İNŞAAT, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşması tarafındadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Tel: 0312 442 5684
Fax: 0312 442 5685
Email: info@utkuinsaat.com
Adres: A.Ayrancı Kuzgun Sokak. No: 86/7 Ankara / Çankaya

Utku İnşaat Projeler Haritası

Utku İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.