|   |   |  Uygun fiyata ev nasıl alınır?

Uygun fiyata ev nasıl alınır?

Uygun fiyata ev nasıl alınır, uygun fiyata ev bulmak mümkün mü?

Uygun fiyata ev nasıl alınır?

 

Konut kredi faizlerinin ve fiyatların yüksek olması nedeniyle ev satın almak gittikçe zorlaşıyor. Bu nedenle birçok insan ev sahibi olma hayalini gerçekleştiremiyor. Ancak bu hayalden vazgeçmeyenler ‘uygun fiyata ev bulabilir miyim, uygun fiyata ev nasıl alınır’ sorularını da sıkça kendine soruyor. Peki uygun fiyata ev nasıl alınır, uygun fiyata ev bulmak mümkün mü?

Ucuz ev nasıl alınır?

Konut fiyatları artışını sürdürüyor. Ancak yine de uygun fiyata ev bulmak mümkün. Bunun için projelerde sunulan fırsatları yakından takip etmek, iyi araştırma yapmak ve gerekirse şehir dışında yaşamayı göze almak gerekiyor.

Ucuz ev bulmanın yolları…

Ev sahibi olmak herkesin hayalini süslüyor. Ancak yüksek fiyatlar nedeniyle bu hayali gerçekleştirmek kolay olmuyor. Peki uygun fiyata ev nasıl alınır?

İşte uygun fiyata ev nasıl alınır sorusunun cevabı…

 • Yeni konut projeleri tanıtılırken düşük faiz oranı ve uygun ödeme koşulları sunuluyor. Bu fırsatları yakından takip ederek, fırsatları değerlendirmek ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
 • Uygun fiyata ikinci el konut bulmak da mümkün. Bunun için emlak sitelerinden satılık konut ilanlarını düzenli olarak takip etmek gerekiyor. Ayrıca emlakçı kanalıyla da uygun fiyatlı evlere ulaşmak mümkün.  
 • Şehrin merkezinde ya da merkeze yakın yerlerde konut fiyatları oldukça yüksek. Bu durumda ucuz ev bulmak için yeni gelişen bölgelere odaklanmak gerekiyor. Ya da Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan ucuz evler satın alınabilir.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Melikgazi Belediyesinde ihale
  Melikgazi Belediyesinde ihale

  Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, mülkiyeti Melikgazi Belediyesi'ne ait olan Akaryakıt ve Servis İstasyonu ile 7 konut , 3 bağ ve sayfiye arsaların ihale ile satılacağını bildirdi.

 • Paha biçilemeyen arsalar bugün ihaleye çıkıyor
  Paha biçilemeyen arsalar bugün ihaleye çıkıyor

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) merakla beklenen arazileri açık artırma ile satışa çıkıyor. İstanbul Bakırköy, Beşiktaş ve Başakşehir’deki 5 arsasının ihalesi bugün (15 Ekim 2018 Pazartesi) Emlak Konut Genel Müdürlüğü’nde yapılacak.

 • Yeni Satın Alınan Evden Kiracının Tahliyesi...
  Yeni Satın Alınan Evden Kiracının Tahliyesi...

  Gayrimenkul alım-satımında mevcut kiracılı olanlar tercih edilebiliyor. Ancak bazı durumlarda kiracı otursa da konutu satın alan kişi kendi kullanmak istiyor. Peki, yeni satın alınan evden kiracının tahliyesi nasıl yapılır? Yeni satın alınan evden kiracının tahliyesi yasal mıdır?

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.