|   |   |  Uygun fiyata ev nasıl alınır?

Uygun fiyata ev nasıl alınır?

Uygun fiyata ev nasıl alınır, uygun fiyata ev bulmak mümkün mü?

Uygun fiyata ev nasıl alınır?

 

Konut kredi faizlerinin ve fiyatların yüksek olması nedeniyle ev satın almak gittikçe zorlaşıyor. Bu nedenle birçok insan ev sahibi olma hayalini gerçekleştiremiyor. Ancak bu hayalden vazgeçmeyenler ‘uygun fiyata ev bulabilir miyim, uygun fiyata ev nasıl alınır’ sorularını da sıkça kendine soruyor. Peki uygun fiyata ev nasıl alınır, uygun fiyata ev bulmak mümkün mü?

Ucuz ev nasıl alınır?

Konut fiyatları artışını sürdürüyor. Ancak yine de uygun fiyata ev bulmak mümkün. Bunun için projelerde sunulan fırsatları yakından takip etmek, iyi araştırma yapmak ve gerekirse şehir dışında yaşamayı göze almak gerekiyor.

Ucuz ev bulmanın yolları…

Ev sahibi olmak herkesin hayalini süslüyor. Ancak yüksek fiyatlar nedeniyle bu hayali gerçekleştirmek kolay olmuyor. Peki uygun fiyata ev nasıl alınır?

İşte uygun fiyata ev nasıl alınır sorusunun cevabı…

 • Yeni konut projeleri tanıtılırken düşük faiz oranı ve uygun ödeme koşulları sunuluyor. Bu fırsatları yakından takip ederek, fırsatları değerlendirmek ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
 • Uygun fiyata ikinci el konut bulmak da mümkün. Bunun için emlak sitelerinden satılık konut ilanlarını düzenli olarak takip etmek gerekiyor. Ayrıca emlakçı kanalıyla da uygun fiyatlı evlere ulaşmak mümkün.  
 • Şehrin merkezinde ya da merkeze yakın yerlerde konut fiyatları oldukça yüksek. Bu durumda ucuz ev bulmak için yeni gelişen bölgelere odaklanmak gerekiyor. Ya da Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan ucuz evler satın alınabilir.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranını 0,98'e indirdi
  Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranını 0,98'e indirdi

  Ziraat Bankası, kendisi ile aktif olarak kredili çalışan firmalardan konut satın alacak müşterilerine aylık yüzde 0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 500 bin liraya kadar konut kredisi kullanma imkanı sunacak.

 • 2018 Kasım Hazır Beton Endeksi açıklandı
  2018 Kasım Hazır Beton Endeksi açıklandı

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2018 Kasım Ayı Raporu’nu açıkladı.

 • Yeni şehircilik kavramının tüm bileşenleri Büyükyalı'da hayat buluyor
  Yeni şehircilik kavramının tüm bileşenleri Büyükyalı'da hayat buluyor

  Farklı alanlarda ihtiyacı doğru tespit eden gayrimenkul projelerini baştan sona tasarlayan ve işleten Özak GYO’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, iş dünyasının liderlerini buluşturan Türkiye'nin en güçlü fikir platformu MARKA Konferansı'nda, "yeni şehircilik" akımını anlattı.

 • Alya Grandis'in yüzde 60’ı tamamlandı
  Alya Grandis'in yüzde 60’ı tamamlandı

  Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan merkezli BOSS4 şirketiyle birlikte İstanbul Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirdiği Alya Grandis projesinde sona gelindi. Alya Grandis projesinin anahtar teslimlerine Ağustos 2019’da başlanacak.

 • Meydan Ardıçlı'nın yüzde 50'si yabancı yatırımcıya gitti
  Meydan Ardıçlı'nın yüzde 50'si yabancı yatırımcıya gitti

  Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding’in, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde inşa ettiği 'Meydan Ardıçlı' projesinde konutların yüzde 50'sinin, dükkanların ise yüzde 70'inin satışı tamamlandı. Yabancıların yoğun ilgi gösterdiği projede, yabancı yatırımcının toplam satış içindeki payı ise yüzde 50 oldu.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.