|   |   |  Uygun fiyata ev nasıl alınır?

Uygun fiyata ev nasıl alınır?

Uygun fiyata ev nasıl alınır, uygun fiyata ev bulmak mümkün mü?

Uygun fiyata ev nasıl alınır?

 

Konut kredi faizlerinin ve fiyatların yüksek olması nedeniyle ev satın almak gittikçe zorlaşıyor. Bu nedenle birçok insan ev sahibi olma hayalini gerçekleştiremiyor. Ancak bu hayalden vazgeçmeyenler ‘uygun fiyata ev bulabilir miyim, uygun fiyata ev nasıl alınır’ sorularını da sıkça kendine soruyor. Peki uygun fiyata ev nasıl alınır, uygun fiyata ev bulmak mümkün mü?

Ucuz ev nasıl alınır?

Konut fiyatları artışını sürdürüyor. Ancak yine de uygun fiyata ev bulmak mümkün. Bunun için projelerde sunulan fırsatları yakından takip etmek, iyi araştırma yapmak ve gerekirse şehir dışında yaşamayı göze almak gerekiyor.

Ucuz ev bulmanın yolları…

Ev sahibi olmak herkesin hayalini süslüyor. Ancak yüksek fiyatlar nedeniyle bu hayali gerçekleştirmek kolay olmuyor. Peki uygun fiyata ev nasıl alınır?

İşte uygun fiyata ev nasıl alınır sorusunun cevabı…

 • Yeni konut projeleri tanıtılırken düşük faiz oranı ve uygun ödeme koşulları sunuluyor. Bu fırsatları yakından takip ederek, fırsatları değerlendirmek ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
 • Uygun fiyata ikinci el konut bulmak da mümkün. Bunun için emlak sitelerinden satılık konut ilanlarını düzenli olarak takip etmek gerekiyor. Ayrıca emlakçı kanalıyla da uygun fiyatlı evlere ulaşmak mümkün.  
 • Şehrin merkezinde ya da merkeze yakın yerlerde konut fiyatları oldukça yüksek. Bu durumda ucuz ev bulmak için yeni gelişen bölgelere odaklanmak gerekiyor. Ya da Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan ucuz evler satın alınabilir.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • HEP İstanbul ‘En İyi Sürdürülebilir Konut’ projesi seçildi
  HEP İstanbul ‘En İyi Sürdürülebilir Konut’ projesi seçildi

  Tekfen Gayrimenkul tarafından çevre dostu bir proje olarak hayata geçirilen HEP İstanbul, bu yıl Amerika’da düzenlenen ISBS2019 Sustainability Award - En İyi Sürdürülebilir Uygulamalar Yarışması’nda “ Sürdürülebilir Yapı – Konut Kategorisinde” birinci seçildi.

 • Devremülk alırken nelere dikkat edilmeli?
  Devremülk alırken nelere dikkat edilmeli?

  Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil planı yapanların sayısı da arttı. Yaz tatili için en çok tercih edilen seçenekler arasında devremülkler geliyor. Devremülklerin tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında diğer tatil seçeneklerine oranla daha ekonomik olması geliyor.

 • Yabancı yatırımcının tercihi 20 yıl kira garantili model
  Yabancı yatırımcının tercihi 20 yıl kira garantili model

  Hayata geçirdiği tüm proje geliştirdiği lokasyonlara yeni bir soluk getiren Mar Yapı, İstinye Park’ta yabancı yatırımcı ile buluşuyor. 15 Haziran - 15 Ağustos tarihleri arasında İstinye Park’ı ziyaret eden yabancı yatırımcılara özel kurulacak stantta, Wanda Vista’nın ayrıcalıklı modeli, 20 yıl kira garantisi tanıtılacak.

 • Lojistik Gayrimenkulde Yeni Bir Yatırım Alanı
  Lojistik Gayrimenkulde Yeni Bir Yatırım Alanı

  GİSP (Gayrimenkul İçin Strateji Platformu) tarafından düzenlenen ‘Gayrimenkul Sektöründe Lojistik Yatırımları’ konulu Yuvarlak Masa toplantısında, Lojistik yatırımlarının gayrimenkul sektörü içindeki yeri, önemi, mevcut durumu ve gelecekte yapılması gerekenler, tüm yönleri ile masaya yatırıldı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.