|   |  Uysal inşaat Firması
Uysal inşaat

Uysal inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Uysal inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Uysal inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Uysal inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Uysal inşaat Hakkında

Hakkımızda
 
İskenderun da İnşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan Sayek Grup İskenderun bölgesindeki faaliyetlerini 1975 yılından bu yana sürdürmektedir. İnşaat, Taahhüt, Demir-Çelik, Çelik Konstrüksiyon işleri yaparak bir çok projeyi başarı ile tamamlamış olup, yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.
 
Sayek Şirketler Grubu kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile, dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak, başarıyla tamamlamış, üretkenliği ve sürekliliği ilke edinmiştir. Merkez ofisi iskenderun da olan Sayek Grup, bölgenin en eski inşaat şirketlerinden biridir.
 
Sayek Grup Kaliteli ve Güvenilirliğini ISO 9001 kalite güvence sistemi ile belgelemiştir. Kalitemizi daha da yükselterek ve dünya standartlarında hizmet sunmak amacıyla;
 
Gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli profesyonel kadrolar ve Sayek Grup ile aynı hedefleri paylaşanseçkin uzman ekipler ile çalışmaktayız. Çağın gerektirdiği modern teknoloji bilgi ve yönetim sistemlerini kullanan grubumuz; Türk mütaahhitliğini uluslararası alanda başarıyla temsil etmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.
 
VİZYONUMUZ
 
Uzman olduğu İnşaat, Demir-çelik, Yapı kimyasalları - Çelik konstrüksiyon projelerinde bilgi birikimini ve tecrübesini kullanarak, işveren ve kullanıcıların ihtiyaçlarını teknoloji ve maliyet açısından en iyi şekilde karşılayan, değişmeyen güvenilirliğine ve saygınlığına olan bağlılıkla; Türkiye'de ve Dünya'da kaliteli, çağdaş yaşam projeleri üreten lider bir firma olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
 
İş ortaklarımız / tedarikçilerimiz ve kullanıcılarımızla güven, saygı, şeffaflık ilkeleri çerçevesinde kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak, uluslararası standartlarda ve kurumsal değerlerimize uygun prestijli projeler ve yapılar inşa ederek; paylaşılmış hedeflere ulaşmak için sürdürülebilir ilişkiler kurmak ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak.
 
Başkanın Mesajı
 
Sayek Şirketler Grubu olarak öncelikli hedefimiz;
 
Uzmanlık alanımızda büyümek, gelişmek, bölgede, ülkede ve yurtdışında bir çok ülkede iş potansiyelini arttırarak ülke ekonomisine daha çok katkıda bulunmaktır.
 
Sayek Şirketler Grubunu bu günkü başarısına ulaştıran felsefe; müşteri memnuniyetinin sağlanması için kaliteli ve zamanında iş tesliminden önce yapılan işlerde olmaması gerekenleri ön planda tutarak, olmasını istediğimiz projeleri başarıyla tamamlamaktır. Bu profesyonel deneyimimizle her zaman başarıya koşmaktayız.
 
1975 yılından bu yana çeşitli projelerde hizmet veren Sayek Grup'a ileri hedefler için destek veren ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.
 
Tevfik Sayek
Sayek Grup
Yönetim Kurulu Başkanı
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri toplumsal sorumluluk bilincinin yanı sıra, garantili ve zamanında temin ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamalı
 
Gerek satış ve gerekse satış sonrası hizmetleriyle müşteri beklentilerini aşan bir hizmet standardına ulaşmaktır.
 
Kalite düzeyinin yükseltilmesi için, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek. Çalışan personelin ve tedarikçilerin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitimi almalarını sağlayarak kalite düzeyinin sürekli iyileşmesini sağlamak.
 
İşlerin Planlanmasında ve yürütülmesi aşamasında çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmak.

Tel: 0326 613 62 27
Fax: 0326 613 6230
Email: insa@sayekgrup.com
Adres: 5 Temmuz Caddesi No:38 Sunahan Kat:4 Hatay / İskenderun

Uysal inşaat Projeler Haritası

Uysal inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.