|   |  Uzun İnşaat Firması
Uzun İnşaat

Uzun İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 2

Uzun İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Uzun İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Uzun İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Uzun İnşaat Hakkında

KURUMSAL

Uzun Grubu faaliyet olarak inşaat, petrol, otomotiv ve sigorta alanlarında hizmet vermektedir.

Yakın zamanda yeni projesiyle Denizli halkına hizmetleri devam edecektir. 2003 yılında ise geçmişi 1980’li yıllara dayanan otomotivdeki tecrübesini profesyonel bir çatı altında toplayıp Isuzu bayiliğini alan Uzun Grubu müşterilerine satış, servis, yedek parça ve 2.el anlamında da  hizmet vermektedir. Otomotiv grubu içersinde yürüttüğü  (A)Sigorta Acentelikleri ise Anadolu, Axa, Ergo, Güneş , Allianz, Charts, Neova'dır. Diğer bir faaliyet alanı olan Akaryakıt sektörüne 2004 yılında başlayan Uzun Grubu,

Merkezi Üçgen’de olmak üzere Gölhisar, Kocabaş, Honaz ,Kaklık, Dinar, Belevi1, Belevi2 şubelerinde Petline, Petroturk, Turkuaz, Alpet, Opet, PO, bayilikleriyle parekende ve toptan akaryakıt konusunda hizmet vermektedir. Uğraştığı alanların tümünde bölgesinde müşteri memnuniyetini ön planda gören ve yine uğraştığı tüm sektörlerin  iddaalı temsilcisi olmayı başaran ve bu başarıyı daimi tutmak isteyen Uzun Grubu,yaklaşık  yüz kişilik bir kadro ile sizlere hizmet vermektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz 

İçinde bulunduğumuz sektörde her zaman kaliteli ve güvenilir ürünler/hizmetler sunar, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmaz, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli ararız.

Telefon: 0258 242 4344
Fax: 0258 242 1615
Email: info@denizlisatilikluksdaireler.com
Adres: Cinkaya Blv. No:131, Gültepe Mahallesi, 20030 Merkezefendi/DENİZLİ

Uzun İnşaat Projeler Haritası

Uzun İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.