|   |  Uzunal Tau Yapı Firması
Uzunal Tau Yapı

Uzunal Tau Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Uzunal Tau Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Uzunal Tau Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Uzunal Tau Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Uzunal Tau Yapı Hakkında

KURUMSAL
Biz Kimiz?

Uzunal Tau Yapı, 40 yıllık deneyimini günümüz çağdaş mimarisi ile birleştirerek, mimarinin en güzel örneklerini yansıtan birçok üst yapı projesinin altına adını yazdırmıştır. Sağlam temeller üzerine kurulan ve yapı sektöründe önemli bir yere sahip olan Uzunal Tau Yapı, kalite ve güveni harman- layarak oluşturduğu projeleri başarılı bir şekilde tamamlamanın gururunu yaşamaktadır.
 
Hayatın Yükselen Değerleri

Uzunal Tau Yapı, bugün bulunduğu noktada gerek ülkemizin inşaat alanındaki ilerlemelerini gerekse dünyadaki gelişmeleri detaylı bir şekilde takip etmekte ve projelerini sürekli güncellemektedir. Bu anlamda geçmişten günümüze özellikle İstanbul’un ruhuna ve şehrin dokusuna uygun kalıcı eserler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Yüksek standartlara ulaşmayı bir hedef değil görev olarak değerlendiren yapısı ve her referansı ile kendini bir kez daha ispat eden mimari yapı ve proje anlayışı ile seçkin firmalar arasında yerini almıştır. Uzunal Tau Yapı konut ve ticari projelerindeki tüm çalışmalarında uzmanlık ve bilginin önemini her zaman dikkate almıştır. Zemin koşullarından bölgesel etkilere, çevre düzenlemelerinden iç alanların tasarım ve uygulamasına, projelerin her aşamada tamamlanmasından uygulama projelerine kadar her tür mimari konunun çalışma alanında bulunan Uzunal Tau Yapı, birlikte çalıştığı kurum ve kişiler ile her zaman güçlü ilişkiler kurmuştur. Yaşam alanlarını, “hayatın yükselen değerleri” olarak algılayan ve bu anlamda insan yaşamının huzurlu ve konforlu ortamlarda çok daha üretken ve mutlu sürdürülebildiğinin bilinci ile ülkemizin saygın inşaat firmalarından biri olan Uzunal Tau Yapı halen devam eden ve tamamlanmış projelerini sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.
 
DEĞERLERİMİZ
Uzunal Tau Yapı, bugün bulunduğu noktada gerek ülkemizin inşaat alanındaki ilerlemelerini gerekse dünyadaki gelişmeleri detaylı bir şekilde takip etmekte ve projelerini sürekli güncellemektedir. Bu anlamda geçmişten günümüze özellikle İstanbul’un ruhuna ve şehrin dokusuna uygun kalıcı eserler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Yüksek standartlara ulaşmayı bir hedef değil görev olarak değerlendiren yapısı ve her referansı ile kendini bir kez daha ispat eden mimari yapı ve proje anlayışı ile seçkin firmalar arasında yerini almıştır. Uzunal Tau Yapı konut ve ticari projelerindeki tüm çalışmalarında uzmanlık ve bilginin önemini her zaman dikkate almıştır. Zemin koşullarından bölgesel etkilere, çevre düzenlemelerinden iç alanların tasarım ve uygulamasına, projelerin her aşamada tamamlanmasından uygulama projelerine kadar her tür mimari konunun çalışma alanında bulunan Uzunal Tau Yapı, birlikte çalıştığı kurum ve kişiler ile her zaman güçlü ilişkiler kurmuştur.

Tel: 0216 358 1212
Fax: 0216 358 1211
Email: info@uzunaltau.com
Adres: Tanzimat Sk. No:11 Göztepe İstanbul / Kadiköy

Uzunal Tau Yapı Projeler Haritası

Uzunal Tau Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.