|   |  Uzunyayla Group Firması
Uzunyayla Group

Uzunyayla Group

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 2

Uzunyayla Group, konut, ofis ve residence projeleri, Uzunyayla Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Uzunyayla Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Uzunyayla Group Hakkında

“Hayata bir tuğla daha”
 
Uzunyayla Şirketler Grubu olarak inşaat, yapı, üretim, enerji ve dış ticaret alanlarında dünya standartlarındaki projelerle 1995’ten beri Türkiye ekonomisinin gelişmesine hizmet ediyoruz. 20 yıldan fazla zamandır biriktirdiğimiz tecrübe ile sürekli yenilenerek sadece bizden beklenenleri değil ötesini de görmek için çalışıyoruz. Çünkü biz sadece bina üretmiyor, hayata bir tuğla daha koyuyor, enerji veriyor, değer katıyoruz.
 
Hızla değişen dünya ile rekabet edebilecek yenilikçi, özgün projeler, fikirler ve ürünleri, ileri teknoloji ile donanmış yapımız ve yüksek mühendislik dehamızla hayata geçiriyoruz.
 
Hedeflerimizi başarabilmek için evrensel değerlerden güç alıyoruz. Bütün iş süreçlerinde dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden, çalışanlarımızla büyük bir takım sinerjisi oluşturarak birlikte hareket ediyor, bizden sonraki nesillere miras bırakılacak değerler üretiyoruz. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı bu idealle yaparken amacımız; uygulanabilir, dünyamıza artılar katan, doğayı ve çevreyi ihmal etmeden, geleceği güvenle inşa eden kazançlı işler ortaya koymak…
 
Başarılarımız hep şu üç temel ayak üzerinde yükseliyor:
 
Kalite Politikası
İş Sağlığı ve Güvenliği
Çevre Politikası

Sürdürülebilir kalite
 
Her zaman katma değeri yüksek işler çıkarmak için personelden fikire, tasarımdan üretime ve malzemeye kadar tüm seçimlerimizde gerçek kaliteye bakıyoruz. Fakat kalitemizin sürdürülebilir olması şart. Bunu; süreç iyileştirme, kaynak kullanım optimizasyonu, performans ölçme teknikleri ile sağlıyoruz. Böylece kalite standartlarımız korunuyor, yükseliyor ve bizi amacımıza ulaştırıyor.
 
Güven veren işler
 
Sağlık ve güvenlik önce kendimizden başlar, sonra tüm işlerimize yayılır. Kanun ve mevzuata uygun yüksek standartlarla oluşturduğumuz yönetim sistemi ile çalışanlarımıza ve iş yaptığımız herkese sağlıklı, güvenli ve huzurlu çalışma ortamları tasarlıyoruz. Konu, güvenlik olunca, ne gerekiyorsa yapar, işimizi mutlaka sağlama alırız. Böylece, biz işimize, müşterilerimiz de bize güvenir.
 
Çevremize mutluluk saçıyoruz
 
Projelerimizi tasarlarken, hedeflerimizi belirlerken kendimize de müşterilerimize de değer katmak için uğraşıyoruz. Ancak biz kazanırken çevremiz kaybetmesin diye fikirlerimizi en zararsız biçimde hayata geçirmek için çok yönlü düşünüyor, tüm varlıklarımızı akıllıca seferber ediyoruz.
 
Projemizin çevreye uyumlu olması için sorumluluklarımızın farkındayız. Ulusal ve yerel yönetmeliklere, müşteri şartnamesine göre hareket ederek, çevre politikamıza çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin de uymasına hassasiyet gösteriyoruz. Çevreye zarar vermemek, kirliliğe neden olmamak adına planlamamızı özenle yaparak malzemelerimizi ve doğal kaynaklarımızı doğru kullanarak israfa izin vermiyoruz.
 
Kendimize de dünyamıza saygımız sonsuz… Çünkü biz sadece maddi katma değer değil, başta da belirttiğimiz gibi geleceğe miras bırakabileceğimiz güzellikler üretme peşindeyiz.
 
Tamamladığımız her yeni proje, teslim ettiğimiz her iş, verdiğimiz her hizmetle, hayatı mutlulukla yeniden üretiyoruz. Bu da bizi ve müşterilerimizi hayalimizdeki dünyaya hep bir adım daha yaklaştırıyor.
 
Vizyon
Firma olarak benimsediğimiz 3 temel çalışma politikası vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:
 
Kalite Politikası
İş Sağlığı ve Güvenliği
Çevre Politikası
 
Misyon
Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde hizmet ve ürün kalitesiyle birlikte rekabetçi konumu ile tercih edilen hem bölgesel hem de küresel ölçekte faal bir firma olmak.
 
Güvenirlilik
Müşteri Memnuniyeti
Yenilikçilik
Takım Sinerjisi
Liderlik
Verimlilik

Tel: 0426 213 5696
Fax: 0426 213 2857
Email: bilgi@uzunyaylagroup.com
Adres: 2. İnönü, Musa Anter Sk. No:43, 35320 İzmir / Narlıdere

Uzunyayla Group Projeler Haritası

Uzunyayla Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.