|   |  Varol Beton Firması
Varol Beton

Varol Beton

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

Varol Beton, konut, ofis ve residence projeleri, Varol Beton hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Varol Beton ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Varol Beton Hakkında

VAROL BETON

Varol Beton, kalite belgeli hazir beton üretimiyle fabrika, konut ve isyeri yapilarinda ekonomik kosullarda güvenilir, temiz ve yüksek hiz saglar. Varol hazir betonu; her biri kalite standartlarina uygun çimento, kum, micir, su ve direnç arttirici beton kimyasallari ile, modern beton santrallerinde TSE ve Türkiye Hazir Beton Birligi kalite standartlarina uygun olarak üretilir. Bulunduklari sektörler ve sirket yapilari farkli da olsa biz bu üçlüyü bir grup çatisi altinda birlestirdik ve tüm sirketlerimizde bunlari geçerli kabul ettik.

VİZYON
Görünenden daha büyük ve köklü olmak, talep edilenden daha iyi hizmet vermek.

MİSYON
Çalıştığı sektörü ve aktörlerini iyi tanıyan, paydaşlarının beklentileri ile beraber, topluma karşı sosyal görevlerini de eşit büyüklükte gören yönetim, teknoloji ve hizmette yenilenici bir zihniyetle hareket eden, dürüst bir yapıya sahip şirketler olmak.

STRATEJİ
Diril Group’un kurumsal stratejisi üç ayak üzerine inşa edilmiştir. Bilinir ol , Rekabetçi ol, Yenilikçi ol Bilinir ol, diyen Diril Group, sirketlerinin bulunduğu sektörlerde büyüklüğü ile, hizmet kalitesi ile her zaman ilk akla gelen olmayi amaçlamaktadir. Rekabetçi ol, diyen Diril Group, yapılan işin her aşamasında önce kendiyle, sonra tüm aktörlerle daha iyisi için rekabet ederek pazarında rekabet avantajını sağlamayı amaçlamaktadır. Yenilenmeci ol, diyen Diril Group yaptığı işleri hergün tekrar inceleyerek, süreç iyileştirme yönünden ekip çalışmasi ile işleri daha yalın, daha hızlı ve daha düşük maliyetli yapacak önlemler geliştirmeyi amaçlamaktadır.
 

Tel: 0212 446 9944
Fax: 0212 446 9963
Email: info@yasamplus.com
Adres: Mahmutbey Merkez Mah. İnönü Cad. No:25 İstanbul / Bağcılar

Varol Beton Projeler Haritası

Varol Beton Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.