|   |  Vartaş Firması
Vartaş

Vartaş

 • Kuruluş Tarihi : 2003

 • Proje Sayısı : 2

Vartaş, konut, ofis ve residence projeleri, Vartaş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vartaş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vartaş Hakkında

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2003 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yapan Vartaş, bugüne kadar Sarissa Konutları, Güven Konakları, Nezih Konakları, Nezih Towers gibi pek çok özgün projeye imza atmıştır. Nisan 2011’de grup şirketleri tek bir çatı altında toplanmasıyla Vartaş Grup sektörün önemli bir aktörü haline gelmiştir.
 
İnşaat sektörünün ruhuna uygun olarak “ekmeğini taştan çıkarmak” tabirini ismine taşıyan Vartaş, bugün Kadıköy Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 3 adada 3000 konut ve 2 adada ticari alanlar ile bölgenin en büyük projesini üstlenmiştir.
 
Öncelikle İstanbul’da ve bunu takiben Türkiye’nin farklı illerinde nitelikli, bölgesine değer katan ve doğaya saygılı projeler inşa etme hedefiyle yola çıkan Vartaş, önümüzdeki beş yıl içerisinde, inşaat firmaları arasında ilk 10’da yer almayı hedeflemektedir.  2013 yılında Alman Stern Immobilien AG ile %50 ortaklığa imza atmıştır.
 
Stern Immobilien AG sektörel karlılığın yüksek olduğu dinamik ve stratejik lokasyonlarda konut ve ofis projelerinde yatırımlarını yoğunlaştırmış olan bir Alman gayrimenkul yatırım şirketidir. Almanya’da 2010 yılında borsaya açılmış olan Stern Immobilien AG, tecrübeli yönetici kadrosu ile kurulduğu günden bu yana yaklaşık 1 milyar Euro’luk gayrimenkul hacmini başarıyla yönetmiştir. 2011 yılından bu yana Türkiye gayrimenkul pazarında da çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Vartaş, bu ortaklık neticesinde hem firmanın finansal gücünü ve pazar değerini yükseltmiş, hem de kazandığı global kimlik ile gücüne güç katmıştır.

VİZYON
Gayrimenkul sektöründe, Kentsel Dönüşüm felsefesini de özümsemiş, yatırımcılarına sürdürülebilir kazanç sağlama konusunda Türkiye’nin lider proje geliştirme kuruluşu olmak.

MİSYON
Doğru proje alanlarında, önceliği doğanın korunmasına veren bir anlayışla, uzman tasarımcılar tarafından ve fonksiyonellik öne çıkartılarak planlanmış, çağdaş ve güvenli yapım teknikleri kullanılarak inşaa edilen, yapım maaliyeti yerine kullanım ekonomisinin ön plana çıkarıldığı ve tüm bu nitelikleri nedeniyle sürekli değer kazanan projeler geliştirmek.

Tel: 444 99 02
Fax: 0216 472 3868
Email: info@vartas.com.tr
Adres: Örnek Mahallesi Fehmi Tokay Sokak No:18/A  34704 İstanbul / Ataşehir

Vartaş Projeler Haritası

Vartaş Projeleri

Vartaş Haberleri

 • Vartaş'dan Dev Sponsorluk
  Vartaş

  Vartaş'dan Dev Sponsorluk

  "Kısa sürede büyük başarılar kazanacağımıza inanıyorum"Son yıllarda geliştirdiği inşaat projeleriyle dikkatleri üzerine çeken VARTAŞ Grup ile Elazığspor arasındaki sponsorluk sözleşmesi kulüp tesisler...

 • 'Fikirtepe’deki gibi arsa bir daha bulunmaz'
  Vartaş

  'Fikirtepe’deki gibi arsa bir daha bulunmaz'

  Vartaş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata, Fikirtepe’deki dönüşümün devasa boyutlarda olduğunu belirterek, bölgede yaklaşık 1.4 milyon metrekarelik alanın dönüşeceğini söyledi. Böyle bir dönüşüm...

 • “Dönüşümde Daha Cesur Adımlar Atılmalı”
  Vartaş

  “Dönüşümde Daha Cesur Adımlar Atılmalı”

  2. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresiİstanbul’da yapıldı.Gayrimenkulsektörünün öncü kuruluşlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda TOBB BaşkanıRıfat Hisarcıklıoğluve Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Gen...

 • Vartaş Renovia İstanbul'da 0 Faiz!
  Vartaş

  Vartaş Renovia İstanbul'da 0 Faiz!

  Renovia İstanbul Metrekare Fiyatları:Alanları 56 metrekare ile 210 metrekare arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin sıralandığı projede metrekare birim fiyatları, 5 bin 500 lira ile ...

 • Fikirtepe’de İlk Kamulaştırma Yapıldı
  Vartaş

  Fikirtepe’de İlk Kamulaştırma Yapıldı

  Kentsel dönüşümün hızlanması için pek çok yol denenen fikirtepe'de yaklaşık 3 yıldır sorunlarla boğuşulsa da dönüşüm durma noktasına gelmişti. Ancak bölgede işlemlerin hızlanmasını sağlayacak ilk kamu...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.