|   |  Vav Yapı Firması
Vav Yapı

Vav Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 2

Vav Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Vav Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vav Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vav Yapı Hakkında

VAV Yapı Hakkında...
 
VAVYAPI olarak kuruluş gayemiz, öncelikle Konya’ya değer katacak, Konya’nı siluetine katkıda bulunacak, insanların ihtiyaçlarına cevap verecek, bugün lüks diye nitelendirilen özellikleri standart olarak sunabilecek, çağın gereksinimlerine uygun, vizyon sahibi ve geniş ufuklu düşünce sisteminin ürünleri olacak yapılar kazandırmaktır.
 
Yaşam alanlarında yüksek standartların getirdiği gereksinimleri karşılayan, çalışanlarımızın iş memnuniyeti için ihtiyaçlarını gideren ve toplum menfaatini profesyonel bir yaklaşım ve hassaslıkla muhafaza eden seçkin işleri yaparak, bütünsel tasarım, inşaat, mühendislik ve proje geliştirme çözümleri ile hedeflenen konuma ulaşmak vizyonu ile kurulan VAVYAPI, bu doğrultuda 2013 Nisan ayında faaliyetlerine başlamıştır.
 
Amacımız, hem sektöründe lider, konusunda kurumsallaşmış, ulusal düzeyde saygınlığa sahip, çok büyük çaplı projelerde tasarımdan, proje gelişimi ve imalata kadar anahtar teslimi yapım ve mühendislik hizmetleri sunan bir şirket olmak, hem de güven duyulan, çalışan, üreten bir yapıya ulaşmaktır. 
 
Mevlana ikliminin fertleri olarak, hoşgörü karakteristiklerini etkileşimde olduğumuz ve olacağımız tüm çevrelere göstererek, bu konuda da hassas olmaya çalışmaktayız. İş dünyasına bu havanın yansıması ve hakim olması yegane amaçlarımızdan biridir.

Tel: 0332 353 3629
Fax: 0332 236 7575
Email: bilgi@vavyapi.com.tr
Adres: Horozluhan Mh. Çiftegöl Sk. No:58 Konya / Selçuklu

Vav Yapı Projeler Haritası

Vav Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.