|   |  Vebtaş Mühendislik İnşaat Firması
Vebtaş Mühendislik İnşaat

Vebtaş Mühendislik İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

Vebtaş Mühendislik İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Vebtaş Mühendislik İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vebtaş Mühendislik İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vebtaş Mühendislik İnşaat Hakkında

VEBTAŞ MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TUR. A.Ş


İnşaat sektöründe 1991’den beri geniş bir sahada faaliyet göstermenin  verdiği deneyimle güvenli, kaliteli ve estetik yapılar inşa etmek, yeşili ve doğayı olabildiğince koruyup yaşanılır konutlar ve yapılar üretmek müşterilerimize olan koşulsuz taahhüdümüzdür.


VEBTAŞ, bu deneyim ışığında gayrimenkul  yatırım projeleri gerçekleştirmek ve enerji sektöründe faaliyet göstermek gayesi ile bir grup şirketi olarak 2012 yılında ANKARA’da kurulmuştur.


Firmamız taahhüt edeceği  ve yatırım yapacağı her alanda ; konusunda uzman, dinamik ve deneyimli kadrosu, organizasyon yeteneği, çevre bilinci ve teknolojiyi takip eden güvenilir yenilikçi yapısıyla sektördeki yerini almıştır. Yatırım yaptığımız tüm alanlarda daha proje safhasında iken en ufak ayrıntıdan projenin bütününe kadar her detayda büyük bir titizlikle en iyisine ulaşma çabası bu devasa sektörde tutunabilmenin ve fark yaratmanın en önemli yoludur.


AR-GE ye verdiğimiz önem, ileri teknolojiyi takip etmek ve üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileriyle işbirliğimiz VEBTAŞ’ı sektöründe farklı ve ayrıcalıklı bir konuma getirmiştir. VEBTAŞ A.Ş’nin yanı sıra faaliyet alanını çeşitlendirip organizasyon ve lojistik yeteneğini geliştirmiş olan diğer grup firmamız ASEL1 İNŞAAT ENERJİ A.Ş 1991’den beri yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye başarı ile imza atmaktadır.

Vizyon Ve Misyon


Vizyon

VEBTAŞ, Çağımızın globalleşen ekonomisinde yüksek kaliteyi ekip çalışmasının yaratacağı sinerji ile faaliyet alanlarını uluslararası kriterlerde gerçekleştirerek, Dünya çapında tanınan, Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olmayı hedeflemiştir.

 

Misyon

Firmamız  marka değeri olan prestijli projelerle faaliyet alanlarımızın tasarımında yaratıcı, sağlam ve estetik çözümler üretmeyi, mühendislikte ise saygın, güvenilir ve yenilikçi bir  bakışı benimsemiştir.

Kalite Politikamız

 

Vebtaş; kaliteyi, güveni ve müşteri memnuniyetini, konusunda uzman, dinamik, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak ve teknolojiyi sürekli takip ederek araştırma geliştirmeye önem vermeyi geleceğin garantisi olarak görmektedir.

 

İnşaat

 

İnşaat sektöründe 1991 yılından beri geniş bir sahada faaliyet göstermenin verdiği deneyimle güvenli, konforlu, kaliteli ve estetik yapılar inşa etmek, yeşili ve doğayı olabildiğince koruyup yaşanılır konutlar ve yapılar üretmek müşterilerimize olan koşulsuz taahhüdümüzdür.

 

Enerji

 

VEBTAŞ, yenilenir enerji alanlarında da yatırım yaparak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmayı planlamaktadır.

HİDROELEKTRİK SANTRALLERİ

RÜZGAR SANTRALLERİ

GÜNEŞ SANTRALLERİ

JEOTERMAL SANTRALLER

 

Faaliyet Alanlarımız

 

ÜST YAPI İNŞAATLARI

 

Konut Projeleri

Villa Projeleri

İş merkezleri

Plazalar

Otel ve tatil köyü

 

ENERJİ ÜRETİMİ

 

Hidro Elektrik Santralleri

Rüzgar Enerjisi Santralleri

Güneş Enejisi Santralleri

Jeotermal Santraller

Tel: 0312 241 3831

Fax: 0312 241 3832

Email: info@vebtas.com.tr

Adres:  Prof.Dr.Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park Cd. 2880.Sok. No:7 Ankara / Çankaya

Vebtaş Mühendislik İnşaat Projeler Haritası

Vebtaş Mühendislik İnşaat Projeleri

Vebtaş Mühendislik İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.