|   |  Vefa Holding Firması
Vefa Holding

Vefa Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Vefa Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Vefa Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vefa Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vefa Holding Hakkında

Başkanın Mesajı

Huzur, Umut ve Üretmek

15 Temmuz günü vatanımızın ve milletimizin huzuruna ve birliğine kast eden hain bir saldırı ile karşı karşıya kaldık. Böyle bir saldırının bütün kazanımlarımızı bir an anda yok edecek büyük bir tehlike olduğunu maalesef yaşayarak teyit ettik.

Huzura, barışa ve birlik olmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Bizler umudumuzu kaybetmeden birliğimiz, dirliğimiz ve özgürlüğümüz için ve hepsinden önemlisi gelecek nesillere güzel ve yaşanılabilir bir vatan bırakmak için mücadele etmeliyiz. Bu tabii ki sadece ülkemiz için değil; dünyamız için de bir temennidir.

Vefa olarak, geleceğe dair umudumuzu her zaman canlı tutuyoruz. Toplumsal barışımıza ve ülkemizin huzuruna karşı yapılan her türlü saldırıya rağmen sağduyuyu elden bırakmamamız gerekiyor. Farklılıklarımızı bir kenara bırakarak tek yürek olmalı ve hep birlikte yeniden daha güçlü bir ülke için üzerimize düşeni yapmalıyız. Nitekim vatanımız ve milletimiz için var olan devletimiz kendini yenilerken bizler de yılmadan, umutsuzluğa kapılmadan, yüksek bir motivasyonla yaptığımız en iyi işi yapmaya, üretmeye, hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sunmaya aralıksız devam ediyoruz.

Vefa olarak, ülkemizin içinde bulunduğu zorlu süreci geride bırakmak ve geleceği barışla inşa etmek için ülkemize ve milletimize esenlikler diliyorum.

Orhan Güner / Yönetim Kurulu Başkanı

 

Tarihçe

25 yıllık birikimin verdiği özgüvenle Vefa, yer aldığı sektörlerde dünyada ses getirecek ürünlerle var olmaya ve yeni projelere imza atmaya devam ediyor.

Yenilikçi fikirlerin öncüsü Vefa, ön üretimli yapılar, yapı malzemeleri, enerji ve gayrimenkul alanlarında ülkemiz ve dünya için kalıcı değerler üretiyor. AR-GE gücüne, insan kaynağı kalitesine, tasarıma, teknolojiye ve inovasyona yaptığı yatırımlarla ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiriyor.

Ön üretimli yapı sistemleriyle alternatif bir yapı anlayışı ortaya koyan Vefa, entegre üretim modeliyle de faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde tasarım, üretim, uygulama ve lojistik sürecini tek başına yönetiyor. Beş farklı üretim tesisini teknoloji üssü gibi konumlandıran Vefa, uluslararası standartlardaki üretim gücüyle, bugün, yüze yakın ülkeye ürün ve hizmet ulaştıran dünya çapında bir marka

 

VEFA Nedir?

 

YAPICI FİKİRLERİN ÖNCÜSÜ VEFA

Yenilikçi fikirlerin öncüsü Vefa, ön üretimli yapılar, yapı malzemeleri, enerji ve gayrimenkul alanlarında ülkemiz ve dünya için kalıcı değerler üretiyor.

ENTEGRASYON MERKEZİ

Vefa; ARGE gücüne, insan kaynağı kalitesine, tasarıma, teknolojiye ve inovasyona yaptığı yatırımlarla daha modern, daha dayanıklı, daha kısa sürede uygulanan ve daha ekonomik birçok çözümün entegrasyon merkezidir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN ANAHTARI İNOVASYON

Vefa’nın merkezine konumlanan İnovasyon ve Teknoloji Geliştirme şirketi VEKNO’da akademik düzeyde çalışmalara da imza atmış mühendis, mimar ve endüstriyel tasarımcılardan oluşan geniş bir ekip çalışıyor.

DEĞER ÜRETİM MERKEZİ

Tasarım ofisi ile sektöre öncülük yapan Vefa, yeni fonksiyonel ürünler ve teknolojiler geliştiriyor. Müşterilerinden gelen talep ve beklentilere dünya standartlarında çözümler üretebilen Vefa, geliştirdiği tasarımlar ile değer üretiyor.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Vefa bugün, dünyada sektörünün akla ilk gelenlerinden biri ise, kuşkusuz ki araştırma ve geliştirmeye, üretmeye ve uygulamaya dayalı entegre anlayışının, beş farklı üretim tesisi ve üstün teknolojiye yaptığı yatırımların bunda çok önemli bir payı vardır.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA ÇÖZÜM ÜRETİCİ

Çevreye duyarlı, doğa koşullarına mükemmel uyum gösteren ve her biri entegre çözümün bir parçası olan yapıcı fikirlerin merkezi Vefa, uluslararası standartlarla sağladığı kalitenin yanında zaman ve maliyet tasarruflarıyla da dünya devi olmuş müşterilerine benzersiz fırsatlar sunarak yüksek bir memnuniyet sağlıyor.

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA İŞ YAPABİLME YETENEĞİ

Sürekli gelişime dayalı uygulamalar ile bünyesinde nitelikli iş gücü barındıran Vefa, dünyanın dört bir yanında iş yapabilme yeteneği sayesinde bugüne kadar 100’e yakın ülkede projeler gerçekleştirdi.

BÜYÜK İŞLERİ KOLAY GÖSTEREN USTALIK VEFA’DA

Sektörel sorumluluk bilinci, birlikten doğan güç ve sinerji, dev projeleri uygulanabilir kılan zeka ve üstün teknoloji, büyük işleri kolay gösteren ustalık Vefa’da…

 

Hedef ve Değerler

Hedef

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak modern ofisler ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Vefa, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktadır.

Değerler

Vefa'nın değerleri, dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektördeki lider konumunu sürdürmek ve her geçen gün artan ihracat potansiyeliyle bu konumunu ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

 

Yönetim Yapısı

Büyük işleri kolaylaştıran o işi yapanların ustalığıdır.

Vefa Holding’in yönetim yaklaşımı, bağlı şirketlerin başarılı faaliyetler yürütmesi ve grup içinde birbirleriyle iletişimlerini sağlıklı yürüterek bir entegrasyon içinde hareket etmelerini sağlamaktadır. Böylece tüm şirket ve birimler, holdingin ana hedeflerine ulaşması için üzerlerine düşen fonksiyonu layıkıyla yerine getirmeye odaklanmıştır.

 

Üretim Gücü

VEFA Holding üretimlerini, Dilovası, Sultanbeyli, Bilecik, Sakarya ve Tuzla'daki üretim tesislerinde 62.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 104.000 metrekarelik alanda sürdürmektedir.

Telefon: 0216 491 3959
Faks: 0216 354 3960
Email: vefa@vefa.com
Adres: Kaynarca Mah. E-5 Yanyol Cad. No:180 34896 Pendik - İstanbul

Vefa Holding Projeler Haritası

Vefa Holding Projeleri

Vefa Holding Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.