|   |  Vema İnşaat Firması
Vema İnşaat

Vema İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Vema İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Vema İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vema İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vema İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Konut projeleriyle insanların hayatına dokunan, insanları ev sahibi yapmanın ötesinde, onlara yepyeni bir yaşam tarzı sunmak için motive olan Vema İnşaat imza attığı her projede insan ve yaşam unsurunu ağırlık merkezine koyarak sakinlerine yepyeni deneyimler sunmakta. 

Gerçekleştirdiği her projede, daha iyisini yapabilmek adına mimari disiplinleri, modern anlayışla birleştirerek, insanların hayatına dokunan yaşam alanları üretmekte. 

Sosyal imkanları her yönüyle ele alan ve tasarladığı yaşam alanlarında, kapalı havuzdan, saunaya, geniş peyzaj alanlarından, türk hamamlarına her detayı düşünen Vema İnşaat, site anlayışını bir adım öteye taşımakta. 

Vema; sakinlerinden aldığı güçle, yarınlara daha kararlı ve azimli adımlarla yürüyen, her yeni projesinde bir adım öteye geçme azminde olan, yeni nesil konut anlayışına katkı sunan, yaptığı işin konut üretmekten ziyade, yaşam alanı tasarlamak olduğunun bilincinde bir anlayışla, yatırımlarını sürdürmeye devam etmekte.

Telefon: 0216 446 1935
Fax: 0216 446 1936
Email: info@vemainsaat.com
Adres: Aydıntepe Mah. Coşkun Sok. No:19 K:3 D:4 Tuzla / İstanbul

Vema İnşaat Projeler Haritası

Vema İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.