|   |  Vensa İnşaat Firması
Vensa İnşaat

Vensa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Vensa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Vensa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vensa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vensa İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Firmamız, konusunda uzman saygın mimar ve mühendis kadrosu ile proje tasarımı, proje yönetimi, inşaat taahhüt alanında hizmetleri ile endüstriyel yapılar, konut, altyapı kanalizasyon ve içme suyu, evsel atıksu biyolojik dönen disk arıtma sistemleri alanlarında ve daha bir çok alanda üzerine aldığı yükümlülükleri başarı ile tamamlamış ve halen uhdesindeki işleri başarı ile tamamlamaya devam etmektedir.

Vensa İnşaat koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite güvence sistemi koşulları sağlanarak, sektördeki yenilikleri yakından takip edip bunların uygulanmasında öncülük etmektedir. Uzman mühendis ve teknik elemanları kontrolünde, konusunda uzman ekiplerle çalışmaktadır. Hatasız ve zamanında üretimler yaparak işten ekonomik, zamandan tasarruf sağlamaktadır. % 95 ‘i deprem kuşağında bulunan ülkemizde şartname standartlarına uygun, depreme dayanıklı, çevreye saygılı, doğru planlama ve uygulama ile zamanında hatasız yapılar üretmeyi ilke edinmiştir.
Her türlü inşaat faaliyetlerinde yanınızda yer almak ümidiyle saygılarımızı sunarız.

Çalışma Politikamız

Temel prensibimiz daima hep iyiye daha iyiye doğru emin adımlarla yürümektir.

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet politikamızdan ödün vermemektir.

İnşaat sektöründe bir dünya markası olmaktır.

Vizyonumuz

Temel prensibimiz daima hep iyiye daha iyiye doğru emin adımlarla yürümektir ve bunun içinde yüksek standartlı, kaliteli hizmet politikamızdan ödün vermemekteyiz. Ayrıca hedeflerimiz arasında inşaat sektöründe bir dünya markası olmakta vardır.

Misyonumuz

Firmamızın hedefi olan kalite politikamız temelleri doğrultusunda, ülke sınırlarımızı da aşarak bir dünya şirketi olmaktır.

Telefon: 0216 311 1157
Fax: 0216 311 1157
Email: info@vensainsaat.com.tr
Adres: Çakmak Mahallesi İkbal Caddesi Efe Plaza No:66/4 Ümraniye / İstanbul

Vensa İnşaat Projeler Haritası

Vensa İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.