|   |  Vera Group Firması
Vera Group

Vera Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Vera Group, konut, ofis ve residence projeleri, Vera Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vera Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vera Group Hakkında

Vera Yapı Group, sektörün gerçek profesyonelleri tarafından kurulmuş bir gruptur. Sektörel deneyim ve birikimlerini ortak bir çatı altında birleştiren Vera Yapı Group, 2012 yılında ivme kazanarak geçmişten edindiği tecrübeleri daha büyük projelerle hayata geçirmeye başlamıştır.
 
Bugün değeri 300 milyon doları bulan residence ve AVM projeleri ile 2012 sonu ve 2013 yılı itibariyle başlayacağı yeni projeler göz önünde bulundurulduğunda Vera Yapı Group, Türkiye'nin en büyük yapı ve yaşam markalarından biri olmayı hedeflemektedir. Kent kültürünün gereksinim ve yaşam standartlarını geliştirecek projelere yoğunlaşan Vera Yapı Group, residence projeleriyle modern hayatın dinamizmine uygun yaşam alanları üretirken AVM ve AYM projeleriyle de iş hayatına kazanç fırsatları sunmaktadır. Vera Yapı Group olarak bizim amacımız; insan için düşünen, insan için üreten ve hayata değer katan projeler üretmenin yanında, doğru yatırım için de en iyi koşulları oluşturmaktır. Bunun için biz, doğru lokasyonlarda ve hayatın içinde projeler tasarlarız.
 
Projelerimize sadece inşaat gözüyle bakmayız. Yaşam alanlarını tasarlarken herkesin gereksinim duyacağı detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüp, planlar ve uygularız. Yapılarımızın inşaat kalitesi ve standartlarını ulusal ve uluslara arası normlara göre uygularız. Böylece daha güvenli ve yaşanabilir yapılar inşa ederiz. Vera Yapı Group olarak ürettiğimiz projelerin tamamının hizmetlerini kendimiz planlayıp uygularız. Teslimden sonra gereksinim duyulan tüm ihtiyaçlara Vera Complex hizmeti ile çözüm üretiriz. Böylece müşterilerimiz sahip oldukları konut veya işyerini hiçbir risk içermeden daha iyi fiyatlara kolayca kiralayıp satabilir. Müşterilerimiz 5 yıldızlı otel konforunu yaşatacak tüm hizmetleri kesintisiz alabilir, projelerimizde sunduğumuz güven ortamı sayesinde çocuklar güvenli bir şekilde kendileri için tasarlanan alanların tadını çıkarabilir. Vera Yapı Group olarak biz, tüm projelerimizde daha fazla yaşam ve daha fazla kazanç elde etmenizi sağlarız. Ve herkes için, hayata değer katan projeler üretiriz.

Tel: 0212 607 1607
Fax: 0212 423 2829
Email: info@veragroup.org
Adres: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No: 37/3 İstanbul / Esenyurt

Vera Group Projeler Haritası

Vera Group Projeleri

Vera Group Haberleri

  • Vera Residence'ta stüdyo daireler 220 bin TL
    Vera Group

    Vera Residence'ta stüdyo daireler 220 bin TL

    Vera GroupimzasıylaKağıthane'de inşa edilenVera Residence,İstanbul'un tüm merkezi noktalarına yakınlığıyla dikkat çekenKağıthane'nin en hareketli noktasında konumlandırılıyor. 6.500 metrekare alan üze...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.