|   |  Verdes İnşaat Firması
Verdes İnşaat

Verdes İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 1

Verdes İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Verdes İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Verdes İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Verdes İnşaat Hakkında

Hakkında
Firmamız inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. İnşaat konusunda; Alt yapı işleri, üst yapı işleri ve mimarlık hizmetleri

Firmamız inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. İnşaat konusunda; Alt yapı işleri, üst yapı işleri ve mimarlık hizmetleri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Turizm alanında ise bünyemizde bulunan Pine House Otel (kemer-ANTALYA) ve Pasha's Princess Otel (kemer-ANTALYA) ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Firmamız 2001 yılında Dizdarlar Otomasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited şirketi adı altında Ankarada kurulmuştur. İstekli ve genç kadrosu ile gerek inşaat, gerekse yapı otomasyonları konusunda, yükselen bir ivme ile başarılı büyüme grafiği elde edilmiştir.

Artan iş hacmine paralel olarak, Dizdarlar Otomasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti. yapı otomasyonları konusunda faaliyetlerine devam ederken, işlerin daha sağlıklı yürütülebilmesi adına; inşaat sektöründeki çalışmalar için ise Verdes Uluslar arası İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kurulmuştur.

Merkezi İstanbul da bulunan Verdes İnşaat, gerek resmi, gerekse özel sektörde, her türlü taahhüt işlerini, zamanından önce ve eksiksiz teslim etmiş, devam olan yeni projelerde de kaliteli iş anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yapılan her çalışmada amacımız; doğru ve ekonomik çözümlerle, günümüz koşullarına uygun, kaliteli imalatlar yapmaktır.

Bu amaç doğrultusunda, kullanılan her malzeme titizlikle incelenmekte, teknolojik her türlü gelişme, piyasaya sunulan yeni ürünler yakından takip edilmekte, çalıştığımız her ekip konusunda uzman kadrolardan seçilmektedir.

Firmamız siz değerli müşterilerimize, tüm açıklık ve samimiyetle, birlikte hareket ederek, ortak çözümlemelerle hizmetlerini sürdürmek hedefindedir.

Telefon: 0264 275 4445
Email: verdes@verdes.com.tr
Adres: Bahçelievler Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No: 30/101 Serdivan, Sakarya, Turkey

Verdes İnşaat Projeler Haritası

Verdes İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.