|   |  Veryeriler İnşaat Firması
Veryeriler İnşaat

Veryeriler İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1949

  • Proje Sayısı : 3

Veryeriler İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Veryeriler İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Veryeriler İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Veryeriler İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Veryeriler İnşaat’ın temelleri, 1949 yılında Mehmet Veryeri tarafından İzmir’de kurulan küçük bir kereste atölyesi ile atılmıştır. Orman ürünleri alanındaki faaliyetlerini uzun yıllar sürdüren ve zaman içerisinde şirketin hacmini ve faaliyet kollarını genişleten Mehmet Veryeri, 1965 yılında inşaat sektörüne adım atmıştır.
 
İnşaat sektöründe her geçen gün uzmanlaşan ve çok sayıda başarılı projeye imzasını atan Mehmet Veryeri, 1989 yılında kurumsallaşma kararı alarak Veryeriler İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi kurmuştur.
 
Küçük bir atölye ile başlayıp ardından bir aile firmasına dönüşen Veryeriler İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile ve inşaat sektöründeki yarım asrı aşkın tecrübesiyle sektöre yön veren öncü bir firma konumuna gelmiştir.
 
Veryeriler İnşaat’ın bugün Çeşme ve özellikle son yılların en gözde bölgeleri arasında yer alan Alaçatı’da hayata geçirdiği projeleri, yenilikçi ve saygın tasarımlarıyla örnek teşkil etmektedir.
 
Alpan Veryeri ve kızları Didem Veryeri Aslan ve Gizem Ener’e aittir.
 
Grup Şirketlerimiz

VERTAŞ VERYERİLER AŞ.
 
1949 yılında kurulan şirketimiz, 2007 yılına kadar orman ürünleri sektöründe faaliyet göstermiştir. 2007 yılından sonra İzmir ve çevresinde çeşitli projeler geliştirerek inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. İzmir, Çeşme ve Alaçatı’da çeşitli projelerle faaliyet göstermektedir.
 
Değerlerimiz
 
Vizyonumuz
Vizyonumuzun temeli insana ve doğaya saygıdır. Modernlik ve teknolojiden üst düzeyde faydalanırken, doğallıkla bağımızı koparmadan tasarladığımız projelerimiz, kalitenin sektördeki tanımını yansıtır.
 
Misyonumuz
Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak. Projelerimiz ile şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamak. Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerine ve toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek. Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek. Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak ekonomiye katkıda bulunmak.
 
İlkelerimiz
Toplum ve Müşteri Odaklılık
Bir zorlama olarak değil ama birlikte yaşamanın gereği olarak topluma karşı sorumlu olmak. Faaliyetlerimizin odağına müşterilerimizi koymak ve müşterilerimize hizmet sürekliliği sağlamak.
 
Çevreye Duyarlılık
Dünyayı torunlarımızdan ödünç aldığımızın bilincinde olmak. Sürdürülebilir bir kalkınma için çalışmak.
 
Uzmanlık
İşinin ehli olmak. İşinin gereklerini iyi bilmek ve iyi yapabilmek. İşine, takımına, şirketine ve dolayısıyla topluma değer katmak.

Deneyim, Sürekli Gelişim ve Değişim
Hem yenilikçiliğe, gençliğe ve değişime, hem de deneyime önem vermek. İnsanlığın ve şirketimizin kültürel birikiminden yararlanarak ilerlemek.

Dayanışma ve Paylaşım
Ben değil, biz yaklaşımıyla hareket etmek. İyi ve kötü günde bir arada olmak.Şeffaflık,

Açıklık, Dürüstlük
Bilgi ve izlenimlerini istekle, içtenlikle ve doğruluğunu bozmadan paylaşmak. Sözüne sadık olmak.

Karşılıklı saygı, Adalet
Her çalışanımıza saygı ve sevgiyle yaklaşmak. Hakkaniyet sahibi olmak. Fırsat eşitliği yaratmak.
 
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
Kalıpları kırmak, düşünülmemişi düşünmek. Denenmemişi denemek ve faydalı değerler yaratmak.

Tel: 0232 464 8494
Fax: 0232 464 9464
Email: veryeriler@veryerilerinsaat.com
Adres: Cumhuriyet Meydanı Cumhuriyet Apt. No:12 Kat:5 Daire:501 İzmir / Konak

Veryeriler İnşaat Projeler Haritası

Veryeriler İnşaat Projeleri

Veryeriler İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.