|   |  Vıo Construction Firması
Vıo Construction

Vıo Construction

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Vıo Construction, konut, ofis ve residence projeleri, Vıo Construction hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vıo Construction ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vıo Construction Hakkında

Güvenli, konforlu ve başarılı bir yaşam

Kurumsal

Sektörde yetenekli bir marka

VIO İnşaat altyapı, üstyapı inşaatları ve yapı bileşenleri üretiminde tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

HİZMETLERİMİZ

YENİLİKÇİ

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olarak katkıda bulunuyoruz.

HIZLI

VIO, inşaat sektöründe gurur dolu 5 yılını tamamlamış, geçmiş yıllardaki başarıları ile güvenilirlik prensibini en sıkı şekilde sahiplenmiştir. Lokasyon ve kalite konularındaki titizliğini duyduğunuz güven ve sorumluluk ile perçinlemiş olmaktan gurur duyan VIO İnşaat, bu mutluluk ile yeni projelere adım atmaktadır.

EKONOMİK

VIO İnşaat, gelişmiş teknik ve teknolojik altyapısı sayesinde maliyetleri minimize edebilen bir kurum. Sahip olduğu lojistik güç ile sahada oluşabilecek herhangi bir teknik aksaklığı hızlıca giderebilecek kabiliyette olan Şirket, bu sayede projelerine ara vermeksizin devam edebiliyor.

Telefon: 0362 440 0303
Telefon: 0362 440 0302
Fax: 0362 440 0301
Email: info@vioconstruction.com
Adres: Kılıçdede Mah. Ülkem Sok. Borkonut Niş 8A/16-17, 55060 İlkadım/Samsun

Vıo Construction Projeler Haritası

Vıo Construction Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.