|   |  Vira Yapı Firması
Vira Yapı

Vira Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 1

Vira Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Vira Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vira Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vira Yapı Hakkında

Hakkımızda

Vira Yapı, 2015 yılında Kaynak Yapı ve Çolakoğlu İnşaat aile şirketlerinin bir araya gelmesiyle, yılların iş ve inşaat tecrübesini yeni bir kurumsal şirket adı altında birleştirme hedefiyle kuruldu.
 
1960 yılından itibaren ticari hayatlarında ve yaptıkları işlerde itibar kazanmış şirketlerden doğan Vira Yapı, kurumsal bir yapıya geçerek profesyonel çalışma prensipleriyle büyürken, amatör bir ruhla kaliteli ve nitelikli işler yapmaya devam ediyor. Vira Yapı, tecrübeli yöneticileri ile her sahada en iyi çalışmayı yaparak mutlu, huzurlu ve konforlu mekanlar inşa ediyor.
 
Yapabileceğinin en iyisini yapma gayretiyle Vira Bismillah diyerek çıktığımız bu yolda sizlerle karşılaşmak ve yeni teknolojileri kullanarak üreteceğimiz huzurlu projelerde buluşmak dileğiyle…

Tarihçe
 
KAYNAK YAPI
1955 yılında Rize’de Kaynak Kardeşler Kolektif Şirketi Ekrem Kaynak ve ortakları unvanı ile kurulan aile şirketi, 1960 yılından itibaren Erzurum ve İstanbul’da İnşaat, Otomotiv Yetkili Satıcılığı ile Yedek Parça İthalat Toptan satış konularında faaliyet gösterdi. Şirketin ilk yıllardaki lokomotifi otomotiv sektörü oldu.
 
1977 yılından sonra da İstanbul Taksim’deki şirket merkezinde KAYNAK A.Ş. unvanı ile güvenilir bir firma olarak faaliyetlerini sürdürdü. 1993 yılından itibaren Üsküdar Çamlıca’daki adresine taşınan şirket, Ekrem Kaynak, Habip KAYNAK ve Eyüp KAYNAK yönetiminde KAYNAK YAPI SAN. VE TİC. A.Ş. unvanı ile inşaat sektöründe faaliyetlerine devam etti.
 
ÇOLAKOĞLU İNŞAAT
1965 yılında Rize’de Yapı Malzemeleri konusunda ticaret hayatına başlayan Çolakoğlu İnşaat, 1974 yılından itibaren yine yapı malzemeleri ticareti ile birlikte Kadıköy, Suadiye, Erenköy ve Maltepe’de nitelikli birçok konut projesini hayata geçirdi. Çolakoğlu İnşaat, Sultan Selim ÇOLAK, Yakup ÇOLAK ve Bayram ÇOLAK yönetiminde bir aile şirketi olarak faaliyetlerine devam etti.

Tel: 0216 650 9292
Fax: 0216 650 9218
Email: vira@virayapi.com.tr
Adres: Ofisim Istanbul. Tugay Yolu Cad. No:18 B/21 İstanbul / Maltepe

Vira Yapı Projeler Haritası

Vira Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.