|   |  Virgin İnşaat Firması
Virgin İnşaat

Virgin İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Virgin İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Virgin İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Virgin İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Virgin İnşaat Hakkında

Hakkımızda

 

1993 yılında Allak ailesi tarafından kurulan Moda Show Dericilik, deri sektöründe faaliyet göstermektedir. Deri imalat ve ihracat sektöründe 20 yıllık birikim ve uzmanlığa sahip olan Allak ailesi 2012 yılında şirket yatırımlarının geliştirirerek Virgin İnşaat firmasını kurmuştur.

 

Güçlü ekibi, sağlam finansal yapısı ve iyi yönetimiyle, öncelikle portföyünde bulundurduğu arsaları değerlendirme kararı alan Virgin İnşaat , projelendirdiği nitelikli konutlarla, iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunmayı hedeflemektedir.

İlk projeleri olan Victoria Park Residence konut ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçiren Virgin İnşaat, estetik, çevreci, güvenli, konforlu, modern, teknolojik ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile gayrimenkul sektöründe fark yaratmayı hedeflemektedir.

Virgin İnşaat, tecrübeli kadrosu ile Ege bölgesindeki gelişmekte olan lokasyonlarda inşaat projeleriyle yatırımcılara çağdaş ve kaliteli çözümler üretme misyonunu benimsemiştir.

Tel: 0232 446 3527
Fax: 0232 446 0251
Email: info@virgininsaat.com
Adres: 1362 Sokak No: 57/1 Kat:3 Mod Han Montrö İzmir / Konak

Virgin İnşaat Projeler Haritası

Virgin İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.