|   |  Vitrin inşaat Firması
Vitrin inşaat

Vitrin inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Vitrin inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Vitrin inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vitrin inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vitrin inşaat Hakkında

Türk gayrimenkul sektörü, özellikle son on yılda kayda değer biçimde öne çıkarak yatırımcılar için giderek daha cazip fırsatlar sunar hale gelmiştir. Avrupa ve ABD gayrimenkul pazarlarında son ekonomik kriz ve küresel mali daralmanın olumsuz etkileri hissedildiği halde, Türkiye’deki gayrimenkul pazarı gelecek vadetmektedir. 

Avrupa genelinde talepte azalma ve buna bağlı olarak konut fiyatlarında düşüş gözlense de, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, Türkiye’de 2011 yılının ikinci çeyreğinde 2010 yılının aynı dönemiyle karşılaştırıldığında, apartman daireleri satışında % 18’lik bir artış gözlenmiştir. Bu da, Türkiye’nin gayrimenkul pazarında olağanüstü bir büyüme potansiyeli taşıdığına işaret etmektedir.

Türk gayrimenkul sektörü, ülkenin gelişen ekonomik rakamları paralelinde değişen nüfus faktörleri sayesinde yatırımcılara büyük fırsatlar sunmaktadır. Ülkenin sanayi ve ulaşım açısından yoğun olduğu bölgelerinde artan ticari faaliyet, iş yeri ve konut ihtiyacının da hızla artmasına yol açmaktadır.

Tel: 0212 454 4200
Fax: 0212 454 4242
Email: info@didimegeyildizi.com
Adres: Efeler Mah. Menderes Bulvarı. Liman Yolu Stadyum Yanı No:55 Aydın / Didim

Vitrin inşaat Projeler Haritası

Vitrin inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.