|   |  Vizyon Art Yapı Firması
Vizyon Art Yapı

Vizyon Art Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Vizyon Art Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Vizyon Art Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vizyon Art Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vizyon Art Yapı Hakkında

VİZYON ART YAPI

Yeni yoktur; değişim ve dönüşüm çağın yenisidir. Vizyon Art Yapı, işte bu anlayışla 2005 yılında kuruldu. 

Güvenirlilik prensibini olmazsa olmaz ilke olarak benimsedi. Türkiye’de önemi gitgide artan yapı sektörüne farkındalık getirmek amacıyla ilk projesini Zeytinburnu’nda gerçekleştirdi. 

100 dairelik Erdemir Sitesi’ni iki yılda teslim eden Vizyon Art Yapı, daha sonra Esenler’in en büyük caddelerinden birinde Arpalist Projesini hayata geçirdi. 

40 daire ve caddedükkanlarından oluşan bu ikinci projede daire ve dükkan teslimleri tamamlandı. 

Vizyon Art Yapı’nın 3.projesi Güngören’deki Real Merter projesidir. Markalı proje kategorisindeki Real Merter projesi, 248 konut ve 155 mağazadan oluşmaktadır. Oliv Yapı ile birlikte inşa süreci devam eden projede daire ve dükkan teslimleri, 2017’nin ilk çeyreği olarak planlanmaktadır. 

Güvenilirlilik temasıyla yapı sektörüne değişim ve dönüşüm getirmeyi amaçlayan Vizyon Art Yapı’nın hedefi, imza attığı eserlerle toplum için katma değer üretmektir. Güçlü finansal yapısı, istikrarlı büyüme politikasıyla sağlam temeller üzerine kurulan Vizyon Art Yapı, sektöre sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan yön veren projeler inşa etmeye devam edecektir.

Telefon: 444 48 51
Fax: 0212 416 9922
Email: info@vizyonartyapi.com
Adres: Sanayi Mahallesi Atatürk Caddesi No: 53 İl / İlçe İstanbul,Güngören

Vizyon Art Yapı Projeler Haritası

Vizyon Art Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.