|   |  Vizyon Grup Firması
Vizyon Grup

Vizyon Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Vizyon Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Vizyon Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Vizyon Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Vizyon Grup Hakkında

KURUMSAL

Vizyon Grup şirketi inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde yatırımlar yapmaktadır. Yeni konut projelerine önem vermektedir.

Ankara / Yenikent bölgesinde bir çok konut projesine imza atan Vizyon Grup İnşaat, 1997 yılında Mehmet Çabuk tarafından kurulmuş, 2003 yılında Ömer Faruk Çabuk başkanlığında Vizyon Grup Ltd. Şti. olarak kendi sektörlerinde hızlı ama istikrarlı bir biçimde genişleyerek büyümüştür.

16 yıldır, sizlere kaliteli hizmet vermek amacıyla tüm Vizyon Grup ekibi olarak titizlikle çalışıyoruz. Başta Yenikent olmak üzere, Ankara'nın farklı bölgelerinde binalar inşa ediyoruz. Sadece bina inşa etmekle kalmıyoruz, yaptığımız kaliteli yapıların yanında, müşterilerimizle uzun yıllara dayanan dostluklar kuruyoruz. İnşaat sektöründeki 16 yıllık deneyimin getirdiği bölgenin öncüsü konumunda olan projelere imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Konutta Vizyon Grup'u tercih eden sizlerden aldığımız güç ile her geçen gün paylaştıkça büyüyen en güvenilir markayız.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz 

İnşaat ve Gayrimenkul sektörlerinde temel taşı olan güvenilirliği sağlamaktır. Gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde ve çalıştığımız bölgede müteahhitlik mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir. 

Vizyonumuz

Sektörün en önde gelen firmaları arasında yer almak, projelerimizdeki kaliteyi her geçen gün yükselterek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, mühendislik,inşaat ve gayrimenkul alanlarında uluslararası alanda tanınan bir firma olmak.

Telefon: 0312 277 3905
Fax: 0312 277 3906
Email: info@vizyongrup.com
Adres: Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi Arma Kule No:11 B/26 Çankaya/ANKARA

Vizyon Grup Projeler Haritası

Vizyon Grup Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.