|   |  VOM Grup İnşaat Firması
VOM Grup İnşaat

VOM Grup İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 2

VOM Grup İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, VOM Grup İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve VOM Grup İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

VOM Grup İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Kurulmuş olduğumuz 1998 yılından günümüze kalorifer, tesisat ,doğalgaz sektöründe başarılı adımlarla hep zirvede kaldık. Gerçekleştirdiğimiz işlerde gayemiz hep dürüstlük oldu. 2010 yılında sektördeki deneyimimizi inşaat’ la taçlandırdık. Lüks yaşam alanları inşa etmeye başladık. İlk projemizi Tekirdağ’ın elit kesimlerinden Hürriyet mahallesinde 10 daire 2 dükkan’dan oluşan VOM grup Trak. Apartmanını inşa ettik. ve yeni sahiplerine teslim ettik. İkinci projemiz Tekirdağ Köseilyas yolunda 9 adet tekil villadan oluşan site içerinde müstakil yaşam sunan VOM grup Arcadia villaları Tekirdağ. Üçüncü projemiz çorlu e5 yolu üzeri gölbaşı gençlik parkı arkasında 20 adet tekil villadan oluşan VOM grup Arcadia villaları Çorlu... Hedefimiz; insan hayatını kolaylaştıran teknolojiye uyumlu lüks yaşam alanları inşa etmek.

Misyon

Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmek.

Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

Vizyon

Gayemiz insana ve doğaya saygı olan, insanları beton yığınlarına hapsetmeden çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda “ yeni mekânlar yeni hayatlar “ felsefemizi, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçirmek.

Telefon: 0282 653 2458
Fax: 0282 653 2458
Email: info@vomgrup.com
Adres: Şeyhsinan Mahallesi ATATÜRK Bulvarı No:113 / A Çorlu / Tekirdağ / Türkiye

VOM Grup İnşaat Projeler Haritası

VOM Grup İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.