|   |  WAW Grup Firması
WAW Grup

WAW Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

WAW Grup, konut, ofis ve residence projeleri, WAW Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve WAW Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

WAW Grup Hakkında


HAKKIMIZDA

WAW ile birlikte engelleri kaldırmaya hazır mısınız?
 
Türkiye’de inşaat sektörünün öncüsü olma hedefiyle yola çıkan WAW Grup İnşaat…
 
Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra teknolojik gelişmenin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan WAW Grup İnşaat, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile sektörde, her gün insanların yaşamlarını iyileştirmek için çalışıyoruz. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı WAW Grup İnşaat, sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.
 
Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan WAW Grup İnşaat, sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.
 
WAW çalışanlarına ve ortaya çıkardığı yapılara değer verir. Amacımız, huzurlu yaşam alanlarımızı, ulaşabildiğimiz herkese sunmaktır.
 
Çalışanlarımız
Ailemizin en önemli üyelerine, potansiyellerini tam verimle kullanabilmeleri için, onlara ihtiyaç duydukları her fırsatı sağlamayı görev biliyoruz.

Mükemmellik
WAW mükemmelliğe ulaşmak için inatçı ve azimlidir. Bu kararlılığımıza ederek inşaat sektörünün liderlerinden olacağız.

Değişim
Gelişmeleri sürekli takip ederek, sürekli değişen dünyamızda, değişim parçası değil yaratıcısı olma yolunda ilerliyoruz. Değişimleri takip etmeyi bırakmadan, takip edilen bir aile olacağız.
 
Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün başrolü olmayı ilke edinen WAW Grup İnşaat, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir...
 
Ortak amaçlarımız ve değerlendirmelerimiz sayesinde aile bağlarımızı kuvvetlendirmekteyiz. Mükemmele ulaşma yolunda sizleri de yolculuğumuza bekleriz.
 
WAW, Daha Mutlu Bir Gelecek İçin Tüm Zamanını ve Yeteneklerini Harcamaya Kararlıdır.
 
Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme amacıyla kurulan WAW Grup İnşaat, bu amaca uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.
 
Başkanın Mesajı
 
Biz WAW Grup Ailesi olarak geleneksel değerlerimizi modern ve sürdürülebilir mimariyle buluşturmak istiyoruz. Ülkemize ve dünyamıza değer katarak geleceğe yaşanabilir alanlar bırakmayı hedefliyoruz. Huzurlu ve mutlu hayatların, evimizde sevdiklerimizle paylaştığımız anlar olduğunu biliyoruz. Bizler bilinçli yapılaşmanın gereklilik olduğunu bilerek, sizler için tasarlıyoruz.
 
Sorumluluklarımızı, yaptığımız işlerin dışına da taşıyarak mutlu gelecekler oluşmasına katkıda bulunmak için her gün gönüllü olarak çaba sarf ediyoruz. Çocuklarımızın, onların çocuklarının ve bizden sonra yaşayacak bütün nesillerin hak ettiği mirasa ulaşması için çalışıyoruz.
 
İnsana, doğaya ve değerlerimize duyduğumuz saygıyla düşünerek; rahata, lükse ve sosyalliğe göre tasarlıyoruz. İşimizi ve değerlerimizi seviyoruz. Mutlu gelecekler için sevgiyle yapılaşıyoruz.
 
 
Mahmut SAKA
Yönetim Kurulu Başkanı

MİSYON VE VZİYON

Misyon
 
Hayallerinizdeki yaşam standartlarında yaşamanız gerektiğine inanıyoruz. WAW Grup ailesi olarak sizlere mutlu bir yaşam sunmak için çalışıyoruz.
 
Türkiye’den doğup, Orta Asya’dan Avrupa’ya uzanan coğrafyada sektörün lokomotifi olan kuruluş olmaktır.
 
Vizyon
 
Yenilikçi, çağdaş, geleneklerine bağlı çizgisinden sapmayacak, memnuniyet ve kalite odaklı yaklaşımımızla ülkemiz içinde lider bir inşaat firması olmaktır.
 
Sahip olduğumuz dinamizmi tecrübe ile birleştirerek, tüm müşteri ve çözüm ortaklarımızla güven içinde daha mutlu yarınlar oluşturmak için insana, doğaya ve çevreye duyarlı projelerle dünyamıza iz bırakacak değerler katmaktır.

SOSYAL SORUMLULUK
 
Engelsiz WAW
 
"İnsanlar eşit yaratılmıştır” felsefesini kurumsal düzeyde benimseyen WAW, projelerinde engelsiz bir yaşam sunmak için elinden geleni yapıyor. Herkese, bir arada ve huzurlu yaşam olanakları sunmak için gayret gösteriyor.
 
WAW ile birlikte engelleri kaldırmaya hazır mısınız?
 
WAW Bursu
 
Parlak beyinler artık maddi ve manevi imkansızlıklardan kaynaklanan sıkıntılar yaşamayacak. WAW olarak, gençlerimize emanet edilen ülkemizin gelişmesi için elinden geleni yapmaya kararlı ve paylaşımcı bir aileyiz.
 
Geleceğimizin teminatları, WAW yanınızda!

 

Tel: 444 1926
Fax: info@wawgrup.com
Email: 
Adres: Emniyet Mahallesi, Silahtar Caddesi, No: 53 Ankara / Yenimahalle 

WAW Grup Projeler Haritası

WAW Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.