|   |   |  We Haliç’ten 0 faizli, 84 ay vadeli kampanya!

We Haliç’ten 0 faizli, 84 ay vadeli kampanya!

TOKİ ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat, yatırımcıları Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi WE Haliçli yapabilmek için yeni kampanyını duyurdu.

We Haliç’ten 0 faizli, 84 ay vadeli kampanya!

Banka kredisiz, yüzde 0 faizli 84 ay vadeli kampanyasıyla yatırımcısına yılın en büyük kampanya fırsatını sunan şirket, vadeleri 120 aya kadar çıkabiliyor. 120 ay vadeli ödemelerde ise sadece yüzde 0.29 faiz oranı uygulanıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olmak isteyenlere 0 faiz 84 ay vade seçeneği sunuluyor.

İlk markalı konut projesi WE Haliç ile Türkiye’nin ilk master planlı kentsel dönüşüm projesini sektöre kazandıran Ilgın İnşaat, gerçekleştirdiği kampanyalarla da sektörde örnekle gösteriliyor. Hazırladığı iç finansman modeliyle yatırımcıları kredi kullanmaktan kurtaran şirket, yüzde 0 faizli, 84 ay vadeli kampanyasıyla faiz yükünü de ortadan kaldırıyor. Yatırımcılar ödeme süresini uzatmak isterse, vadeler yüzde 0.29 faiz oranı ile 120 aya çıkarılabiliyor.

“Tüm unsurlarıyla sektörde örnekle gösterilen proje”

WE Haliç’in sadece Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi olarak değil, merkezi lokasyonu, mimarisi, sosyal donatıları ve sunduğu yüksek katma değer ile de sektörde örnek teşkil ettiğini vurgulayan Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, yatırımcıları tüm unsurlarıyla kusursuz bir projeden konut sahibi yapabilmek için yılın en büyük kampanyası olarak gördükleri bir kampanya hazırladıklarını ifade etti.

“Yatırımcılarımızı faiz ödemekten kurtarıyoruz”

Hakan Bucak, yeni kampanyaları hakkında şu bilgileri verdi:

“We Haliç projesi, eski mahalle kültürünü yaşatan prestijli bir konut ve yaşam projesi olarak Gaziosmanpaşa’nın sosyal ve kültürel dönüşümünde de liderlik ediyor. Dolayısıyla bölgede başlattığımız dönüşüm hareketiyle de yatırımcılarımızın taktirini kazanıyoruz. Biz de sunduğumuz kampanyalarla yatırımcılarımızı projemizden konut sahibi yapabilmek için çaba serf ediyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz yeni kampanyamızda yatırımcılarımızı kredi çekmekten kurtarıyoruz. Kendi iç finansman modelimizle 60 ay vadeli ödemelerde faizleri sıfırlıyoruz.  Daha uzun sürede ödeme yapmak isteyen yatırımcılarımız için vadeleri, yüzde 0.29 faiz oranıyla 120 aya uzatabiliyoruz. Böylece yatırımcılarımızı yüksek seyreden kredi faiz oranlarına karşı korumaya alarak faiz ödemekten kurtarıyoruz. Diğer taraftan da anlaşmalı bankalarımız üzerinden almak istedikleri konut için 0 faiz 84 ay, 0,29 faiz 120 ay vadeli ödeme seçenekleri sunuyoruz”

Türkiye’nin ilk çevre dostu mahallesi

WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde yükseliyor. Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 58 bin 500 metrekarelik alanda, bin 57 konut ve 27 ticari alan olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor. 25 bin metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor. 3 bin metrekarelik sosyal aktivite alanında; kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness bölümlerinin yer aldığı projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Osmanlı mimarisi modern mimariyle buluştu

Osmanlı klasik mimarisiyle modern mimariyi buluşturan bir yaklaşım sergileyen We Haliç, sahip olduğu üstün özelliklerle alışverişten spora, sağlıktan eğitime farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak nitelikte bir yaşam konforu sağlıyor.  Yalnızca eşsiz konumu ve manzarasıyla değil, geleneksel ve moderni birleştiren etkileyici mimarisiyle de Eski İstanbul’u doyasıya yaşatıyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
We Haliç Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İhracat pazarlarında güven, Haziran ayında yükselen tek alan oldu
  İhracat pazarlarında güven, Haziran ayında yükselen tek alan oldu

  Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Haziran ayı sonuçları açıklandı. Gerilemenin Haziran ayında da devam ettiği Bileşik Endeks’in ikinci çeyrek verilerine göre, inşaat malzemeleri sanayisi bir önceki çeyreğe göre yüzde 2,7 küçüldü.

 • Vadikoru’da erken teslimat sevinci
  Vadikoru’da erken teslimat sevinci

  Ayazağa bölgesine damgasını vuran Invest İnşaat, Vadikoru’da teslimatı 6 ay öne çekerek projeden konut alan ailelere sürpriz yaptı. Yetkililerden anahtarlarını teslim alan aileler Vadikoru sitesinde dairelerine erken kavuşmanın heyecanını yaşadı.

 • E-İpotek Kullanımı Yaygınlaştı
  E-İpotek Kullanımı Yaygınlaştı

  E-ipotek uygulamasının kullanımı gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, bu yolla Nisan ayında 22 bin 461 adet ipotek işleminin tamamlandığını belirtti.

 • 2019’da kapanan inşaat şirketi sayısı yüzde 23 arttı.
  2019’da kapanan inşaat şirketi sayısı yüzde 23 arttı.

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) verilerine göre 2019’un ilk 5 ayında 2.820 inşaat şirketi kapandı. Uzmanlar, 2018’in aynı dönemine göre kapanan inşaat şirketi sayısında görülen %23’lük artışta en büyük payın, sektördeki maliyet artışlarının konut fiyatlarına yansıtılamaması olduğunu belirtiyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.