|   |   |  WE Haliç'ten 10 Günde Yüzde 40’lık Satış!

WE Haliç'ten 10 Günde Yüzde 40’lık Satış!

WE Haliç, tarihi konseptini yansıtan satış ofisiyle sadece 10 günde yüzde 40’lık satışa ulaştı!

WE Haliç'ten 10 Günde Yüzde 40’lık Satış!

TOKİ ve Emlak Konut GYO’nun en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat’ın Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliğinde hayata geçirdiği ilk markalı konut projesi WE Haliç, Türkiye’nin master planlı ilk dönüşüm projesi olarak sektörde örnekle gösterilirken, imza attığı ilklerle elde ettiği başarılı satış performansıyla da bu konumunu zirveye taşıyor. Merkezi lokasyonu; Pierre Lotti, Tarihi Yarımada ve Haliç’e hâkim manzarasıyla uyumlu eski İstanbul evlerini yaşatan mahalle konseptiyle yatırımcılardan tam not alan proje, satış performansını sadece 10 günde yüzde 40’a çıkardı. Projenin dokusuna uygun bir konseptte tasarlanan satış ofisi ve İstanbul’un en büyük maketlerinden biri olma özelliğine sahip dev maketi, satış performansındaki artışta en büyük etken oldu.

Özel eğitimli WE Haliç Yaşam ve Yatırım Koçları’nın danışman olarak görev aldığı proje, eski tarihi han kapı masalarıyla projenin dokusuna uyum sağlayan konsept localarıda sektörde yarattığı farkı bir kez daha kanıtlıyor.

TOKİ’ ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından biri olarak sektörde elde ettiği deneyimi, ilk markalı konut projesi WE Haliç ile, yatırımcılarla buluşturan Ilgın İnşaat, projenin konseptiyle tam bir uyum yakalayan özel tasarım satış ofisi ve sahip olduğu İstanbul’un en büyük maket yatırımcıları markajına almayı başardı.

Pierre Lotti, Tarihi Yarımada ve Haliç manzarasına hâkim konumuna paralel olarak, Osmanlı Mimarisiyle günümüz mimari detaylarının birleştiği tasarımıyla eski İstanbul evlerini yeniden canlandıran proje, satış ofisi ve tarihi localarında sunduğu aynı konseptle de satış performansını her geçen gün artırıyor. Eski İstanbul mahallesini şehrin merkezine getiren projenin dokusuna uygun tasarlanan satış ofisi ve konsept localarında bulunan tarihi görüşme masaları, projeyle tam bir uyum sergiliyor. We Haliç Yaşam ve Yatırım Koçları eşliğinde kısa bir proje turuna çıkan yatırımcılar, projenin tüm detaylarını yerinden izleyebiliyor. Bin 57 konuttan oluşan “Bizce Yaşam WE Haliç’tir” mottosuyla kazançlı yatırım ve yaşam fırsatı sunan proje, sadece 10 günde satış performansını yüzde 40’a çıkardı.

 

WE HALİÇ İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

WE Haliç’ten 7 Tepeli İstanbul’a 7 Farklı Ödeme Seçeneği

WE Haliç’in devam eden lansman kampanyası kapsamında, yatırımcılara 7 Tepeli İstanbul’a 7 Farklı Ödeme Seçeneği mottosuyla birbirinden avantajlı ve cazip ödeme koşulları sunuluyor.  7 farklı ödeme seçenekleri arasında yüzde 5 peşin 12 ay taksit erteleme, 120 ay banka kredisi avantajı dikkat çekerken şirket bünyesinde, WE Ilgın Finans Modeli’yle 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı sunuluyor.

İstanbul’un en büyük maketine sahip

We Haliç projesinin Türkiye’nin Master Planlı ilk Kentsel Dönüşüm projesi olarak kentsel dönüşüm olgusunun tüm unsurlarının düşünülerek planlandığını, bu yönüyle sektörde bir ilke imza attıklarını vurgulayan We Haliç Satış ve Pazarlama Koordinatörü İlhan Kaya, Ilgın İnşaat olarak projenin devam eden aşamalarında da ilklere imza atmayı sürdürdüklerine dikkat çekti.

Kaya, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

Projemiz aracılığıyla sadece konut değil, tüm detaylarıyla eski İstanbul evlerinin yer aldığı yeşil bir mahalle inşa ediyoruz. İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde, Pierre Lotti, Tarihi Yarımada ve Haliç manzarasına hâkim konumundan ilham alarak tasarladığımız projemizin planlama aşamasından tasarımına kadar tüm unsurlarıyla sektörde ilklere imza atıyoruz. Projemizin inşaat faaliyetleri tüm hızıyla sürerken bizler de attığımız imzalara yenilerini ekliyoruz. Geçtiğimiz günlerde tamamlayarak yatırımcılarımızın dikkatine sunduğumuz maketimiz, İstanbul’un en büyük maketi olma özelliğine sahip bulunuyor”

Tarihi konseptli localarda proje turu

“Osmanlı Mimarisiyle günümüz mimari detaylarının birleştiği tasarımıyla Eski İstanbul evlerinin ruhunu canlandıran projemizin bu konseptine uygun olarak tasarladığımız satış ofisimizle de bu alanda farklı bir yaklaşım sunuyoruz. Satış ofisimizin yanı sıra konsept localarımızda bulunan tarihi görüşme masalarımız da projeyle tam bir uyum sergiliyor. Özel bir eğitim alarak bünyemizde kazandırdığımız We Haliç Yaşam Koçlarımız, yatırımcılarımıza projeye ilişkin her konuda danışmanlık yapıyorlar. Yatırımcılarımız, her ayrıntısıyla projenin ruhunu yansıtan satış ofislerimiz ve localarımız sayesinde, projenin tüm detaylarını, yerinden izleyebiliyor”

Sektörde ilklere imza atıyor

Bu yılın başında henüz satış ofisi ve maketi olmadan 10 ay gibi kısa bir sürede yüzde 25’lik satış performansı sergilediklerini hatırlatan Kaya, “Yatırımcılara henüz proje tamamlanmadan nasıl bir konsept sunacağımızı en iyi şekilde anlatmak için ciddi bir çaba sarf ettik. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde faaliyete sunduğumuz satış ofisimiz, localarımız ve dev maketimizi bu çabanın ürünü olarak yatırımcılarımızın hizmetine sunduk. Onları hayal dünyalarından alıp gerçekle buluşturduk. Daha planlama aşamasındayken sektörde bir ilke imza atarak başladığımız projemizin bu iddiasını, inşaat faaliyetleri sürerken attığımız imzalarla da destekliyoruz. Sadece 10 günde yüzde 40’lık bir satış performansına ulaşarak attığımız imzaların başarısını kanıtladık” diye konuştu.

Türkiye’nin ilk çevre dostu mahallesi

WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde yükseliyor. Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 58 bin 500 metrekarelik alanda, bin 57 konut ve 27 ticari alan olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor. 25 bin metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor. 3 bin metrekarelik sosyal aktivite alanında; kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness bölümlerinin yer aldığı projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Osmanlı mimarisi modern mimariyle buluştu

Osmanlı klasik mimarisiyle modern mimariyi buluşturan bir yaklaşım sergileyen We Haliç, sahip olduğu üstün özelliklerle alışverişten spora, sağlıktan eğitime farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak nitelikte bir yaşam konforu sağlıyor.  Yalnızca eşsiz konumu ve manzarasıyla değil, geleneksel ve moderni birleştiren etkileyici mimarisiyle de Eski İstanbul’u doyasıya yaşatıyor.

Stüdyodan 5+1’e kadar daire seçenekleri

WE Haliç 11 blokta 1.057 daire, 27 ticari ünite ile toplamda 1.084 bağımsız birimden oluşuyor. We Haliç’te 50 m2 lik stüdyolardan başlayıp farklı daire tipleri ve metrekare seçenekleriyle 5+1’e kadar farklı büyüklükteki bahçeli, teraslı ve 3 metre tavan yüksekliğine sahip daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri 290 metrekareye kadar uzanıyor. We konseptli konut ve çarşı bölümleri; WE konut, We bulvar çarşı, We meydan olarak tanımlanan projede fiyatlar, 285.000 TL’den başlıyor. Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla sahip bulunan proje, ticari ve sosyal donatılarıyla bir mahalle konsepti yaratıyor.  We bulvar çarşıdaki seçkin markaların yer aldığı ticarî alanları kaplayan mağazalar, kafeler ve restoranların yer aldığı prestij caddesini, şehrin kalbinin attığı bir bulvara dönüştürüyor.  

Şehrin kalbinin attığı yerde üst düzey yaşam konforu

E-5 ve TEM karayolunun orta noktasında yer alan We Haliç, Boğaz köprülerine, havalimanlarına yakın, ulaşım aksının tam ortasında, şehrin kalbindeki konumuyla üst düzey yaşam konforu sunuyor. Mevcut kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına ek olarak 2018 yılı içinde ve 2019’da devreye girecek olan Mecidiyeköy-Mahmutbey ile Vezneciler-Gaziosmanpaşa-Sultangazi metro hatları, Haliç tramvayı ve proje aşamasında olan Alibeyköy-Eyüp tünelleri, We Haliç’in özel lokasyonunu daha da avantajlı hale getiriyor. We Haliç, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 8, Atatürk Havalimanı’na 10, Mecidiyeköy’e 7 dakika uzaklıkta, Eyüpsultan Camii’sine sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

 

Emlak Haberleri

Etiketler
We Haliç Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • İnşaat malzemeleri sanayisi toparlanma eğilimine girdi
    İnşaat malzemeleri sanayisi toparlanma eğilimine girdi

    Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Ekim ayında 0,89 puan arttı. Endekse göre inşaat malzemeleri sanayisinin dip seviyelerden toparlanma eğilimine girdiği, ancak bu toparlanmanın kademeli ve yavaş gerçekleşeceği vurgulandı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.