|   |   |  We Ilgın Haliç İnşaat’ta  Satış ve Pazarlamaya Yeni Atamalar

We Ilgın Haliç İnşaat’ta  Satış ve Pazarlamaya Yeni Atamalar

Gaziosmanpaşa’daki Dev Projenin Satış ve Pazarlaması deneyimli isimlere emanet edildi.

We Ilgın Haliç İnşaat’ta  Satış ve Pazarlamaya Yeni Atamalar

Gaziosmanpaşa belediyesi ile birlikte geliştirilen ve bölgede master planlı kentsel dönüşüme öncülük eden We Haliç projesinin satış ve pazarlaması, sektörün yakından tanıdığı deneyimli bir kadroya emanet edildi.

Sektörde birçok markalı gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama yönetiminde bulunan  İlhan KAYA, WeHaliç projesinin Satış ve Pazarlama Koordinatörlüğü görevine getirilirken, WeHaliç projesinin pazarlama yöneticisi de Melda MUTCUOĞLU oldu.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Atamalarla ilgili bir açıklama yapan We Ilgın Haliç İnşaat Satış ve Pazarlamadan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan BUCAK, hem nitelik hem de nicelik olarak İstanbul’un en önemli projelerinden birini Gaziosmanpaşa’da, belediyenin işbirliği ile gerçekleştirdiklerini hatırlattı. Hakan BUCAK, “İstanbul sevdalılarına özel tasarlanan bu projeyi kamuoyuna ve müşterilerimize en iyi şekilde yansıtacak kadroyu bulmakta oldukça seçici davrandık. Gerek sayın İlhan KAYA’nın gerekse de sayın Melda MUTCUOĞLU’ nun, şirketimize önemli bir katmadeğer sağlayacağına inancımız tamdır, kendilerine başarılar diliyoruz”  dedi.

İlhan KAYA Kimdir?

WeHaliç Projesi Satış ve Pazarlama Koordinatörü İlhan KAYA daha önce, Sinpaş GYO, Kiler GYO / İstanbul Sapphire, Kuzu Grup, ve uzun yıllar Dap Yapı’da ve AremasGayrimenkul’de  satış ve pazarlama Koordinatörü olarak görev yaptı.

Melda MUTCOĞLU Kimdir?

WeHaliç Projesi Pazarlama Yöneticisi Melda MUTCUOĞLU, daha önce Doğuş Yayın Grubu, Aremas Gayrimenkul bünyesinde Akzirve Gayrimenkul Strada, Bizim tepe Aydos ve Greenox projelerinde pazarlama yönetimi görevlerinde bulundu.

We Haliç Projesi

Türkiye’nin sayılı müteahhit firmalarından We Ilgın Haliç Proje İnşaat A.Ş. tarafından inşa edilen ve ‘Gerçek İstanbul’da İstanbul’u İstanbul Yapan Herşey Burada’ sloganıyla tanıtılan WeHaliç, WE konsepti ile karma yaşam projesi, sunduğu özel konseptiyle ve özel lokasyonunun hakkını veriyor.

Eyüp Sultan Cami’nin mistik havasını, Pierre Loti tepesinin büyüleyici meltemini yaşatan, Topkapı Sarayı’ndan Sultanahmet Camii’ne, Galata Kulesi’nden Süleymaniye’ye İstanbul’un sembol güzelliklerinin saklı olduğu eşsiz bir bölgede kurulan WeHaliç, Haliç’ten başlayıp tarihi yarımada ve Boğaziçi’ne kadar geniş bir manzaraya sahip bulunuyor.  Tarihi yarımadanın merkezinde inşa edilen, 1.2 milyar liralık büyüklüğe sahip karma yaşam projesi We Haliç, 2017 ve 2019’de devreye girecek 2 yeni metro hattı ile Haliç tramvay hattının istasyonları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve üniversitelerin yanıbaşında yer alıyor.We Haliç’te 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 tipinde daireler bulunurken, dairelerin metrekare büyüklükleri 40,89 m2 ile 171,13 m2 arasında değişiklik gösteriyor. We konseptli konut, rezidans ve ofislerden oluşan karma yaşam projesinde fiyatlar 219 bin liradan başlıyor. Lansman öncesi fiyat avantajının devam ettiği WeHaliç’te alıcılara şirket bünyesinde, We Ilgın Finans modeliyle 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!
  FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!

  Kurulduğu günden bu yana sabit ve dar gelirli ailelerin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, teslimatları erkene çekerek yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza attı.

 • Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi
  Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi

  Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 7.kupon ödemesinin gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, inşaat sektörünün saygın yayınlarından Construction Week dergisi tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede dördüncü sırada yer aldı. Şener, 2015’ten bu yana listede ilk 10 arasında gösterilen tek Türk iş insanı oldu.

 • Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım
  Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım

  35 yıldan bu yana, Suriye’den başlayıp Mısır ve Suudi Arabistan’a uzanan bir coğrafyada çok sayıda dev projeye imza atan Masar İnşaat, gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiği köklü tecrübeyle, rotasını Türkiye’ye çevirdi.

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

 • BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı
  BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı

  BOSS4 Gayrimenkul, Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşen IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katıldı. Şirket fuar kapsamında bu yıl anahtar teslimini gerçekleştireceği ve hayata geçireceği yeni projelerini Körfez ülkelerindeki yatırımcılara tanıttı.

 • Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor
  Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor

  Tekfen İnşaat’ın yapımını üstlendiği ve şirketin tek seferde imzaladığı en büyük sözleşme olarak dikkat çeken Katar Al Khor Expressway’in, ana yol ve 3 kavşağı Katar Başbakanı Abdullah Bin Nasser Bin Khalifa Al Thani tarafından açıldı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.