|   |   |  We Ilgın Haliç İnşaat’ta  Satış ve Pazarlamaya Yeni Atamalar

We Ilgın Haliç İnşaat’ta  Satış ve Pazarlamaya Yeni Atamalar

Gaziosmanpaşa’daki Dev Projenin Satış ve Pazarlaması deneyimli isimlere emanet edildi.

We Ilgın Haliç İnşaat’ta  Satış ve Pazarlamaya Yeni Atamalar

Gaziosmanpaşa belediyesi ile birlikte geliştirilen ve bölgede master planlı kentsel dönüşüme öncülük eden We Haliç projesinin satış ve pazarlaması, sektörün yakından tanıdığı deneyimli bir kadroya emanet edildi.

Sektörde birçok markalı gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama yönetiminde bulunan  İlhan KAYA, WeHaliç projesinin Satış ve Pazarlama Koordinatörlüğü görevine getirilirken, WeHaliç projesinin pazarlama yöneticisi de Melda MUTCUOĞLU oldu.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Atamalarla ilgili bir açıklama yapan We Ilgın Haliç İnşaat Satış ve Pazarlamadan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan BUCAK, hem nitelik hem de nicelik olarak İstanbul’un en önemli projelerinden birini Gaziosmanpaşa’da, belediyenin işbirliği ile gerçekleştirdiklerini hatırlattı. Hakan BUCAK, “İstanbul sevdalılarına özel tasarlanan bu projeyi kamuoyuna ve müşterilerimize en iyi şekilde yansıtacak kadroyu bulmakta oldukça seçici davrandık. Gerek sayın İlhan KAYA’nın gerekse de sayın Melda MUTCUOĞLU’ nun, şirketimize önemli bir katmadeğer sağlayacağına inancımız tamdır, kendilerine başarılar diliyoruz”  dedi.

İlhan KAYA Kimdir?

WeHaliç Projesi Satış ve Pazarlama Koordinatörü İlhan KAYA daha önce, Sinpaş GYO, Kiler GYO / İstanbul Sapphire, Kuzu Grup, ve uzun yıllar Dap Yapı’da ve AremasGayrimenkul’de  satış ve pazarlama Koordinatörü olarak görev yaptı.

Melda MUTCOĞLU Kimdir?

WeHaliç Projesi Pazarlama Yöneticisi Melda MUTCUOĞLU, daha önce Doğuş Yayın Grubu, Aremas Gayrimenkul bünyesinde Akzirve Gayrimenkul Strada, Bizim tepe Aydos ve Greenox projelerinde pazarlama yönetimi görevlerinde bulundu.

We Haliç Projesi

Türkiye’nin sayılı müteahhit firmalarından We Ilgın Haliç Proje İnşaat A.Ş. tarafından inşa edilen ve ‘Gerçek İstanbul’da İstanbul’u İstanbul Yapan Herşey Burada’ sloganıyla tanıtılan WeHaliç, WE konsepti ile karma yaşam projesi, sunduğu özel konseptiyle ve özel lokasyonunun hakkını veriyor.

Eyüp Sultan Cami’nin mistik havasını, Pierre Loti tepesinin büyüleyici meltemini yaşatan, Topkapı Sarayı’ndan Sultanahmet Camii’ne, Galata Kulesi’nden Süleymaniye’ye İstanbul’un sembol güzelliklerinin saklı olduğu eşsiz bir bölgede kurulan WeHaliç, Haliç’ten başlayıp tarihi yarımada ve Boğaziçi’ne kadar geniş bir manzaraya sahip bulunuyor.  Tarihi yarımadanın merkezinde inşa edilen, 1.2 milyar liralık büyüklüğe sahip karma yaşam projesi We Haliç, 2017 ve 2019’de devreye girecek 2 yeni metro hattı ile Haliç tramvay hattının istasyonları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve üniversitelerin yanıbaşında yer alıyor.We Haliç’te 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 tipinde daireler bulunurken, dairelerin metrekare büyüklükleri 40,89 m2 ile 171,13 m2 arasında değişiklik gösteriyor. We konseptli konut, rezidans ve ofislerden oluşan karma yaşam projesinde fiyatlar 219 bin liradan başlıyor. Lansman öncesi fiyat avantajının devam ettiği WeHaliç’te alıcılara şirket bünyesinde, We Ilgın Finans modeliyle 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

  • Nef’ten toplam 368 Milyon TL tahvil ödemesi
    Nef’ten toplam 368 Milyon TL tahvil ödemesi

    Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 8. ve son kupon ödemesini gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.