|   |   | 

Web Tasarımın Önemi

İnternet kullanıcıları ne amaç olursa olsun ziyaret ettikleri sitenin öncelikle web tasarımına bakarlar.

Web Tasarımın Önemi

Bugün internette zaman geçiren kullanıcı sayısı hızla artmaktadır. Her ne amaç için internette olurlarsa olsunlar, bu kitlenin dikkatini çekebilmek ve interneti bir tanıtım aracı olarak kullanmak artık küçümsenmeyecek bir davranıştır. O zaman web tasarımın önemi ortaya çıkıyor. Sizin öyle bir siteniz olmalı ki, bir şekilde kullanıcının dikkatini çekebilmelidir.

Sağlıklı yapılmış bir web tasarım, sizin sitenizin hızlı ulaşılabilir olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda kullanıcının interaktif bir şekilde sizinle kısa yoldan ve hızlı bir şekilde temas kurmasına olanak sağlayacaktır.

Sizin sitenizdeki görseller, yani yazılar, sesli mesajlar veya fotoğraf ve video gibi yayınlar, potansiyel müşterilerin ilgilerini çekecek nitelikte olmalıdır. Ayrıca bu da yetmez. Bu görsellere ulaşım yolları, onların aradıklarına kolayca ulaşabilmelerine olanak tanıyacak şekilde dizyan edilmelidir.

Web sayfalarınız, dolayısı ile web siteniz, o denli çekici tasarlanmalı ve sunulmalı ki, müşteriler belki de hiç akıllarında yokken, o anda alım kararını verebilmelidir. O malı almak için evden çıkmasına da gerek yoktur. Bulunduğu yerden siparişini verecek, istediği yerde teslim alabilecektir.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer