|   |  William Turner Firması
William Turner

William Turner

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

William Turner, konut, ofis ve residence projeleri, William Turner hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve William Turner ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

William Turner Hakkında

Hakkımızda
William Turner olarak kurulduğumuz 2005 yılından bu yana birçok prestijli projeye imza atan, kadrosundaki birçok deneyimli üst kademe yönetici ile yoluna emin adımlarla devam eden genç ve dinamik bir firmayız.
 
Sultanahmet’te 4 yıldızlı ve Vatan Caddesi’nde 5 yıldızlı otel inşaatlarını tamamlamanın  yanı sıra; İstanbul’un en değerli arazilerinden birinde tamamen  kendimize ait bir alan üzerinde yükselmeye devam eden Çengelköy Park Evleri projesi ile büyümemizi sürdürmekteyiz.
 
Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe istikrarlı büyüyerek, ilk sıralara yükselmek öncelikli hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda da kendi arsa yatırımlarımızı yapmaktayız. Bunlardan bazıları Sefaköy'de hayata geçireceğimiz otel ve residence projesi için satın aldığımız 18 dönümlük arsalarımız ve Ispartakule'de 38 dönüm arazi üzerinde yükselecek 450 konutluk özel bir proje.
 
William Turner Construction olarak 4 farklı alanda arazi ve proje geliştirme çalışmalarına devam etmekteyiz.
 
İlkelerimiz
William Turner olarak, hayata geçirdiğimiz her projeyi yaratıcı ve yenilikçi eserler olarak düşünürüz. Tasarladığımız yaşam alanlarında son teknolojiyi kullanır, çevre üzerindeki etkilerini maksimum düzeye indirger ve oluşabilecek negatif sonuçların önüne geçmek için her türlü sorumluluğu üstleniriz.
 
Yarattığımız yaşam alanlarında en yüksek kalite standartlarını sunmayı hedefler, iş süreçlerimizin her aşamasında güven kazanmayı her şeyin üstünde tutarız.

Tel: 444 2 866
Fax: 
Email: info@williamturner.com
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bosna Bulvarı (Nato Yolu) Özçelik Sokak Çengelköy İstanbul / Üsküdar

William Turner Projeler Haritası

William Turner Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.