|   |   | 

Windows 8 İçin Üretilen Usb

Microsoft’un en yeni işletim sistemi olan Windows 8 için üretilen usb bellek.

Windows 8 İçin Üretilen Usb

Microsoft’un en yeni işletim sistemi olan Windows 8 de, kullanıcıları tarafınca uzun zamandır açıklanması beklenen fakat yalnızca kurumsal alıcılar için satış yapılacağı anlaşılan Windows To Go adı altında sunulan usb bellek, size Windows 8'i usb bellek gibi ufak bir objede taşıma imkânı vermektedir. Bu araç sayesinde Windows 8 kurulumunuzu herhangi bir bilgisayarda rahatlı kurup çalıştırabiliyorsunuz.

Windows To Go adındaki bu usb bellek eşi benzeri olmayan, tamamıyla özel imal edilen bir teknoloji ürünüdür. Ayrıca bu ürün Engadget tarafından test edilmiştir. Usb bellek piyasasında tanınan bir firma olan  Kingston’un sunduğu DataTraveler Workspace ürünü, Windows 8'in çıkardığı bu sistem için özel olarak üretilmiştir. Bu usb bellek, diğer belleklere oranla çok daha seri veri aktarımı yapılmasına imkân veriyor. Ayrıca bu bellekler SSD’lerde de bulunan Sandfrorce denetimini içermektedirler.

Kingston, DataTraveler Ultimate ürününü önceki Flash belleklerde kullanmadan önce bazı kurumsal firmalara yollamış ve test etmeleri için izin vermiştir. Bu ürün ilk olarak Windows To Go işlevlerini test etmek için imal edilmişti, fakat Windows 8 faaliyete geçtiğinden itibaren yerini DataTraveler Workspace’e kaptırmıştır.

 

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer