|   |   | 

Wordpress Nedir ?

İnternet sitesi olmayan kalmadı. Wordpress, internetle az da olsa uğraşanların, kendine ait blog sitesi olanların duyduğu bir web tasarım terimidir. Çoğumuzun ne olduğunu bilmeyen bu terim dünyada en kullanılan blogların içerik yönetimi sistemidir.

Wordpress Nedir ?

Wordpress ile kendi sitenizin içeriklerini düzenleyebilir ve yeni içerikler ekleyebilir ve tasarlayabilirsiniz. En güçlü blog sistemlerinden birisidir. Her zaman yenilikler yapılan, zaman geçtikte daha da güzelleşen, gelişen bir sistemdir. Bu özelliklerine rağmen tüm sistemler arasında en kolay ve karışık olmayanıdır. Bu sistemi kolaylıkla sitenize kurabilirsiniz ve sitenizi kaliteli bir hale getirebilirsiniz.

Diğer sistemlerin sizden zorunlu bilmenizi istediği web tasarım dillerini (Php, Asp, Aspx vb.) bilmeniz çok gerekmiyor. Wordpress ile ilgili kısa bir süre araştırma yaparsanız onu kullanabilecek seviyeye gelebilirsiniz.

En iyi site temaları da genellikle Wordpress sistemine göre tasarlanmıştır. Bu yüzden de genellikle site sahipleri Wordpress sistemini kullanır. 

Sisteme güç geçtikçe yeni yeni eklentiler ve temalar ekleniyor. Bu durumda sistemi daha güçlü bir hale getiriyor. Bu diğer blog sistemlerine göre Wordpress'i daha çekici bir hale getiriyor.

Wordpress'i sitenize kurmak ve böyle muhteşem bir sisteme sizde sahip olmak istiyorsanız Wordpress'in Türkiye sitesine girmelisiniz. Sistemin kurulumu da diğer sistemlere göre çok daha kolaydır. Kurulumunu da Wordpress'in Türkiye sitesinden öğrenebilirsiniz. 

Sistemi sitenize kurduktan sonra ona eklentiler ekleyerek daha güzel yapmayı istiyorsanız  kodları bilmelisiniz ve onu nerelere ekleyeceğinizi bilmelisiniz. Onları da kısa bir süre araştırma yaparak bulabilirsiniz. 

"Wordpress" diğer sistemler içinde eç çok dikkat çekici olan sistemdir. Ziyaretçileri kaçırmaz, tam tersine daha çok ziyaretçi çeker ve bu da sitenizin daha muhteşem  bir hale gelmesini sağlar.

Wordpress genel olarak en iyi blog içerik sistemlerinden birisidir. Eğer sitenizi güçlü bir hale getirmeyi istiyorsanız bu sistemi ekleyin ve olacakları görün. Wordpress aynı zamanda kullanım açısında da çok rahat ve kolaydır.

 

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer