|   |  Y Gülhan İnşaat Firması
Y Gülhan İnşaat

Y Gülhan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Y Gülhan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Y Gülhan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Y Gülhan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Y Gülhan İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

1994 yılında Yüksel Gülhan tarafından kurularak inşaat sektöründe ticari hayatına başlayan Gülhan İnşaat yılların birikimini çağdaş yapılara yansıtarak ve oğlu yüksek iç mimar Yavuz Gülhan ile birlikte 2007 yılında YGÜLHAN İNŞAAT büyümeye devam ediyor.

Bugün inşaat sektöründe takdire şeyan bir saygı ve güvene sahip olan YGÜLHAN İNŞAAT gerek bugüne kadar imza atılan projelerle gereksiz üretimde kullanılan kaliteli malzeme ve güzel işçilikle sadece konut değil yaşam inşaa etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Kalite, Güvenilirlik ve Yaratıcılığı en iyi şekilde bütünleştiren YGÜLHAN İNŞAAT modern yapı statiği ve geniş iç tasarımıyla kalitesini müşterilerine sunmayı varoluş amacı edinmiştir.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek yeni talepler yaratan bir marka olmak ve bununla birlikte kaliteli hizmet sunmaktır.

STRATEJİMİZ

Sürekli değer yaratarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydetmektir.

Telefon: 0216 452 6401
Gsm: 0532 111 0310
Fax: 0216 452 6512
Email: info@ygulhaninsaat.com
Adres: Orta Mah. Barbaros Hayrettin Paşa Cad. No:62 Soğanlık / Kartal / İstanbul

Y Gülhan İnşaat Projeler Haritası

Y Gülhan İnşaat Projeleri

Y Gülhan İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.