|   | 
Yalçın Baysan Group

Yalçın Baysan Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Yalçın Baysan Group, konut, ofis ve residence projeleri, Yalçın Baysan Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yalçın Baysan Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yalçın Baysan Group Hakkında

BİZ KİMİZ?

Doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan “Yalçın Baysan Group”, kuruluşundan bu yana “insana saygıya” dayanan yönetim anlayışı ile yürüttüğü “inşaat”, ürettiği konut projeleri, “iç mimari”, “emlak” ve otomotiv işleri ile saygın şirketler arasındaki yerini almıştır. Farklılık yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süreci açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülke ekonomisine katkımızı sürekli artırmaktayız. İnşaat, içmimari, emlak ve otomotiv sektörlerinde verimlilik, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen en güvenilir şirketler arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmlarımızı sürdürmekteyiz. Bugünden geleceğimizi şekillendiriyoruz. Müşterilerimize güvenli yapılar, mekanlar ve kârlı yatırım fırsatları sunmaktayız. Öncü, girişimci, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlarışığında geliştirdiğimiz projeler ile önemli yapıtları inşa etme bilinci ve sorumluluğu taşımaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi şekilde” değerlerimizi yönetmektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve insana, doğruya, çevreye, topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır. Çevre koruma bilinciyle davranarak, örnek projeler ile bu bilinci yayarak çalışma yaptığımız sektörlerde önder bir firma olmaktır. Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Doğruluk
Doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan “Yalçın Baysan Group”, kuruluşundan bu yana “insana saygıya” dayanan yönetim anlayışı ile yürüttüğü “inşaat”, ürettiği konut projeleri, “iç mimari”, “emlak” ve otomotiv işleri ile saygın şirketler arasındaki yerini almıştır.

Farklılık
Farklılık yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süreci açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülke ekonomisine katkımızı sürekli artırmaktayız.

Geniş Portföy
İnşaat, içmimari, emlak ve otomotiv sektörlerinde verimlilik, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen en güvenilir şirketler arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmlarımızı sürdürmekteyiz.

Geleceği inşa ediyoruz...
Yalçın Baysan Group olarak, bir çok alanda faaliyet gösterdiğimiz çalışmalarımızla sizlerin memnuniyetini sağlamayı kendimize hedef belirledik.

İnşaat
İnşaat alanıında evrensel gelişmeleri birebir takip eden misyonu, bugünden yarının dünyasını kurmayı hedefleyen vizyonu ile geleceğe doğru güvenle ilerlemektedir.

İç Mimarlık
Uzman proje ekibimiz ve uygulama kadromuzla birlikte yüksek kalitede proje, dekorasyon ve tasarım uygulamalarına imza atarak; sizlerin uzun soluklu çözüm ortağı olmaktır.

Emlak Danışmanlığı
Estetik ve fonksiyonellik ile birleştirerek "Kalite ve Güven" in ön planda olduğu yapılar inşa etmek hedefiyle çıktığımız bu yolda, sizlerin ihtiyaç ve isteklerine göre çalışmalarımıza başarı ile devam ediyoruz.

Otomotiv
2.EL, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini ilk defada, zamanında ve her defasında karşılayarak müşteri odaklı bir hizmet anlayışını sergilemeyi ve böylelikle ikinci el alış & satış sektöründe lider konuma gelmeyi amaçlamaktayız.

Telefon: 0246 218 8150
Gsm: 0533 414 7174
Fax: 0246 218 8150
Email: info@yalcinbaysangroup.com
Adres: İstanbul Yolu Üzeri 3159 Sokak No:1 (PTT Başmüdürlüğü Karşısı) ISPARTA

Yalçın Baysan Group Projeler Haritası

Yalçın Baysan Group Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer