|   |  Yalçınlar Group Firması
Yalçınlar Group

Yalçınlar Group

  • Kuruluş Tarihi : 1958

  • Proje Sayısı : 2

Yalçınlar Group, konut, ofis ve residence projeleri, Yalçınlar Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yalçınlar Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yalçınlar Group Hakkında

Yalçınlar Grup Tarihçesi Hakkında

Yalçınlar 1958 yılından itibaren fotoğrafçılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.Temel faaliyet alanını fotoğraf makine/aksesuarları ve fotoğraf baskı/ banyo perakendeciliği oluşturmaktadır.

Yalçınlar, perakende mağazacılığında, kendi sektörünün en köklü ve en güvenilir firmalarından biridir. Temel faaliyet alanı fotoğrafçılık ürün ve hizmetleri olsa da, son kullanıcının talep ettiği birçok marka ve aksesuar ürün gruplarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Yalçınlar, perakende mağazacılığında, dünyaca ünlü seçkin markaların her segmentte ürününü son kullanıcıya sunmaktadır. Nikon, Sony, Canon, Panasonic, Olympus, Leica, Sigma, Tamron Bilora, Lowerpro, Manfrotto, Jenix, Matin, Tumax ve SanDisk gibi büyük markaların dijital fotoğraf makineleri video kameraları ve de aksesuarları gibi bir çok ürününü satış portföyünde bulundurmaktadır. Yalçınlar, talep edilen tüm marka ve modelleri en uygun koşul ve avantajlar ile müşterisine sunmayı hedeflemektedir.

Yalçınlar, dijital fotoğrafçılık ile ilgili dünya standartlarında ki altyapısı ve en yeni teknoloji ile hizmetlerini sürdürmektedir. Dijital teknolojinin ilk uygulayıcılarından biri olan Yalçınlar, fotoğrafçılıkta en son teknolojinin her zaman en hızlı erişilebilir kaynağı olmayı amaçlamaktadır. Tüm hizmetlerinde her zaman son teknolojiyi kullanan Yalçınlar, bu alanda gerekli yatırımları yapmakta ve bunu müşterisine kaliteli hizmet olarak sunmaktadır.

Fotoğraf sanatında ve mesleğinde yaklaşık 51 yıldır söz sahibi olan Yalçınlar, sektörde hak ettiği yeri almanın gururunu yaşamaktadır. Yalçınlar'ın seneler içerisinde değişmeyen tek özelliği dürüstlük ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı olmuştur.

*Yalçınlar Grup Konut Projeleri

Gölmahal Evleri, Batı Mahal

Tel: 0212 444 3686
Fax: 0212 362 3600
Email: info@yalcinlar.com.tr
Adres: Akçaburgaz Mah. 99. Sokak Han Plaza No:15 K:2 Ofis/A (Hadımköy yolu üzeri) Çakmaklı İstanbul / Büyükçekmece

Yalçınlar Group Projeler Haritası

Yalçınlar Group Projeleri

Yalçınlar Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.