|   |  Yalçınlar İnşaat Firması
Yalçınlar İnşaat

Yalçınlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Yalçınlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yalçınlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yalçınlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yalçınlar İnşaat Hakkında

Ve bugün geldiğimiz noktada bireysel başarıların kurumsal başarılara dönüşmesi inancıyla hareket eden,global seviyede bilgi ve teknoloji kullanılmasına inanan,insanın yaşam kalitesini en başa koyan,tüm tedarikci ve müşterileriyle bir YALÇINLAR markasına ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
 
Hayal etiiğiniz yaşam standartlarınız hayalinize yakışır bir düzeyde tasarlandı...Ve projelerimiz YALÇINLAR İNŞAAT'ın müşteri odaklı yaklaşımıyla sizlerle buluştu...
 
Şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profilimizle, sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında sektörün lokomotifi olma misyonumuzla, aynı enerji ve heyecanla hayata dokunmaya devam edeceğiz.
 
Felsefemiz "Dünyada bırakılacak en büyük eser, insana ve insanlığa hizmettir."
 
Bu felsefe doğrultusunda, bilgi teknolojileri, sağlık, turizm ve sanayi sektörlerinde 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Uzmanlığımız ve teknik bilgi birikimimizin yanı sıra, etik değerlere bağlı, ilkeli ve şeffaf çalışma prensiplerimiz sayesinde taahhüt sektöründe de prestijli bir yer edindik.
 
Vizyonumuz; İnşaat ve gayrimenkul sektörlerinde ulusal, bölgesel, küresel düzeyde saygın, kaliteli, güçlü ve toplumsal kalkınmada etkin bir kurum olmak.
 
Misyonumuz; Gayrimenkul geliştirme projeleriyle, bireyler ve toplum için en iyi yaşam alanı çözümlerini oluşturmak ve sunmak.

Tel: 0332 353 1718
Fax: 0332 353 3443
Email: yalcinlar@yalcinlarinsaat.com.tr
Adres: Beyazıt Mahallesi Hüsnü Aşık Sokak Konevi İş Merkezi Kat: 3 No: 301 Konya / Selçuklu

Yalçınlar İnşaat Projeler Haritası

Yalçınlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.