|   |  Yalçıntepe Group Firması
Yalçıntepe Group

Yalçıntepe Group

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 1

Yalçıntepe Group, konut, ofis ve residence projeleri, Yalçıntepe Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yalçıntepe Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yalçıntepe Group Hakkında

Yalçıntepe Grup'un temeli, bundan 22 sene önce ( 1989 yılında) Esenyurt'ta küçük dükkanda demir ticareti ile atıldı. Yalçın Demir Profil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Grubun ana şirketi olarak, Türkiye ekonomisindeki gelişmeler paralel hızla büyüdü. 

Aradan geçen 22 sende İstanbul'un ve ülkemizin önde gelen demir-çelik ürünleri tedarikçilerinden biri haline gelen Yalçın Demir Profil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gruba 2 öneli şirket daha kazandırdı.

Yalçıntepe Grup, gayrimenkul sektörüne önce Yeşil Ilgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile ilk adımını attı… İstanbul'un Esenyurt Bölgesi'nde 100 üzerinde münferit konut ve iş yerine imza atan şirket, halen faaliyetlerini yine bölgesel olarak konut ve ticari bina yapımında devam ettiriyor.

Yalçın Demir Profil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimizdeki hızlı büyüme paralelinde Yeşil Ilgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited şirketimizde ekonomik gelişmeler paralelinde büyümesini sürdürdü. 

Bu iki şirketimiz, değişen ekonomik koşullara ayak uydurmak ve gayrimenkul sektöründe etkinliğini kurumsal olarak artırabilmek için Yalçıntepe İnşaat Taahhüt Demir Gıda Turizm Limited Şirketini kurdu. Son 3 yılda bazı projelerde grup dışı değişik şirketler ile azınlık hissedar olarak gayrimenkul sektöründe bilgi ve becerisini artıran için Yalçıntepe İnşaat Taahhüt Demir Gıda Turizm Limited Şirketini, bu dönemde deneyim kazanan personeli ile daha büyük projelere imza atmak üzere hedef misyon ve vizyonunu değiştirdi. Yalçıntepe İnşaat Taahhüt Demir Gıda Turizm Limited Şirketini, deneyimli kadrosuyla titiz bir çalışma ile 11 ayda Maximoon projesini geliştirdi.

Tel:  444 34 18
Fax: 
Email: info@yalcintepegroup.com
Adres: Hadımköy Yolu Atatürk Bulvarı No:22 (Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Yanı) Bahçesehir İstanbul / Başakşehir

Yalçıntepe Group Projeler Haritası

Yalçıntepe Group Projeleri

Yalçıntepe Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.