|   |   | 

Yale'den, Tüm Kapılara Uyumlu Akıllı Dijital Kilit

ABD’li dünya kilit markası YALE, 2014 tasarımı akıllı dijital kilit sistemini Türkiye’de lanse etti. Kilit endüstrisinin mucidi olarak anılan firmanın yeni ürünü, tüm çelik ve ahşap kapılara uyum sağlayabiliyor…

Yale'den, Tüm Kapılara Uyumlu Akıllı Dijital Kilit

Kilitleme ve güvenlik sistemleri alanında senelik 5,5 milyar Euro ciroya sahip ASSA ABLOY’un bünyesinde yer alan ve 1943 yılından bu tarafa Türkiye’de faaliyet gösteren YALE, dijital kapı kilidi ürün grubunun en yeni üyesi YDM3168’i piyasaya sürdü. Çelik ve ahşap tüm kapılara uyum sağlayabilen, akıllı dokunmatik ekrana sahip bu yeni model, kullanıcılarına üst düzey güvenlik ayrıcalığı yanında otomatik kilitleme, acil kaçış kolu, Türkçe sesli kılavuz, istendiğinde sökülüp tekrar takılabilme ve opsiyonel olarak uzaktan kumanda gibi pek çok kolaylığı da bir arada sunuyor. Anahtar taşıma, yedek anahtar çıkarma ya da evin anahtarlarını bir yerlerde unutma sorunlarına kökten çözüm sunan şifreli giriş seçeneğine sahip ürün, aynı zamanda kartla ya da mekanik anahtarla da kullanılabiliyor. Ayrıca dışarıdan herhangi bir zorlama durumunda veya yüksek sıcaklıklarda ise alarm veriyor.

 1843 yılında kurulan ABD’li dünya kilit markası YALE, en yeni akıllı dijital kilit sistemi YDM3168’i Türkiye’de lanse etti. Kilit endüstrisinin mucidi olarak anılan firma, yeni inovatif ürünü ile evlerin kapılarında güvenliği en üst seviyeye çıkartıyor. Farklı kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan YALE YDM3168, mevcut tüm çelik ve ahşap kapılara monte edilebiliyor. Ürünün bir diğer avantajı ise istendiğinde sökülüp tekrar takılabiliyor olması. Böylece kapının yenilenmesi gerektiğinde veya taşınma durumlarında kullanıcılar, kilitlerini yeni kapılarına monte ettirebiliyor.

 Yakında Türkiye’deki zincir yapı marketlerin ve YALE bayilerinin raflarında yerini alacak yeni dijital monoblok kilit “YDM3168” ve diğer kilitleme çözümleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.yale.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Türkiye’nin her yerinden 444YALE (4449253) numaralı telefonu arayabilirler. 

 

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer