|   | 
Yalova Al Hilal

Yalova Al Hilal

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Yalova Al Hilal, konut, ofis ve residence projeleri, Yalova Al Hilal hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yalova Al Hilal ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yalova Al Hilal Hakkında

Yalova Al Hilal Hakkında

 

Yalova Al Hilal,inşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren ve halkımız için en iyisini hedefleyen bir firmadır.Marmara Bölgesi’nde en önemli konumda bulunan Yalova şehri, turistik özelliği,tarihi ve doğası ile zengin konumda bulunması buradaki inşaat yatırımlarını ve faaliyetlerini ciddi bir şekilde arttırmıştır.Bu durumda Yalova Al Hilal’in de büyük katkılarıylaYalova,Marmara Bölgesi’nde “İnci”konumuna gelmiştir. Bu nedenle Yalova Al Hilal, Vadi projesini başlatmış ve inşaat faaliyetlerini sürdürmektedir.Özellikle geniş aileler için biçilmiş kaftan mahiyetindeki bu proje,lüks yaşam tarzı ile sadeliği hayallerinize uygun tasarlamakta ve satışa sunmaktadır.


Yalova Modern, şehrin yanıbaşında olma özelliği ile sizi Yalova’da ayrıcalıklı bir konuma getirmektedir.Şehirden sadece 5 km mesafede lüks ve sadelikle baş başa ister tek başınıza ister ailenizle kaliteli yaşamınızı sürdürebilirsiniz.Yalova Modern, yenilikçi ve benzersiz evleri ile hayata bakışınızı değiştirecek,her bir detay düşünülerek titizlikle yapılan bu proje yalnızca sizin için tasarlanmıştır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

 

Misyonumuz

Kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstriyel yapılar, konut yapıları, bütün alt ve üst yapı taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedefleyen bir firma olan Yalova Al Hilal, kuruluşundan bu yana gelişen teknolojik ürünleri tüm projelerinde uygulamasını prensip edinen, ihtiyaçlara uygun hizmetler sunarak ticari ilişkiler bakımından güvenilir, işini eksiksiz ve tam yerine getiren, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile daima kaliteli çözümler sunan bir inşaat taahhüt firmasıdır. 

 

Müşterilere beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak ve hizmet sonrası da sürekli yanlarında olarak müşteri sadakatini sağlamak, pazarda rekabet edebilme yeteneğini maksimum düzeyde tutarak aranır olmak var olma amacımızdır.


Vizyonumuz

Ekonomi, Emniyet ve Estetiği bir arada hayata geçirerek kalite bilinci ve konforu ön planda tutan, yüksek mühendislik ve mimarlık anlayışına sahip çağdaş teknolojiye egemen, uluslararası standartlarda taahhüt işleri yapan lider bir kuruluş olmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Yalova’nın en güvenilir firması olmak, Yalova Al Hilal' in en önemli prensipleridir. Yetişmiş tecrübeli teknik personel ve makine parkı ile tüm projelerimizi ISO 9001 sertifikalı Kalite Yönetim Sistemi, çerçevesinde başarıyla yürütmek firmamızın güvencesi altındadır.

İlkelerimiz

Önceliğimiz, müşterilerin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermektir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kusursuz yapıtlar üretmek vazgeçilmez gayemizdir. En önemli sermayemiz müşteri memnuniyetimizdir. Kalite ve hizmette, ikmal kaynaklarımız ve hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak, sektörde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve sektörde lider olmak temel ilkemizdir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak kaidelerimizdendir. Yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. "Gücümüzü aldığımız Türkiye ekonomisine, destek olmak en büyük hedefimizdir." Ulaşmak istediğimiz nokta, teknolojinin tasarımla buluştuğu, insanlara huzur içinde vakit geçirebilecekleri, imrenilen yaşam alanları sunmak en önemli sorumluluğumuzdur.

Faaliyet Alanlarımız

 

İnşaat

Yalova Al Hilal firması,öncelikli hedefini inşaat sektörü olarak belirlemiş ve yola koyulmuştur.Kısa sürede sektörde söz sahibi olan firma,hedefindeki gibi insanların mutluluğu ve yaşam tarzlarını geliştirecek projelerini sunmaya başlamıştır.Konut inşaatındaki yenilikçi yaklaşımı ve karlı yatırım seçenekleri ile Al Hilal,geleceğini de düşünen insanlarımız için seçkin kadrosu ile kolları sıvayarak kaliteli projelerine başlamıştır.Böylece Yalova Al Hilal,Yalova Modern projesini Yalova’nın en güzel konumunda ayaklarınıza getirmiştir.Projenin satışları devam etmektedir.


Emlak

Yalova Al Hilal, inşaat sektöründeki faaliyetlerinin yanı sıra olarak emlak sektöründe de varlık gösterir, öncelikli olarak inşaatını kendi üstlendiği projelerin satışını gerçekleştirerek, müşterilerine yüksek kalitede en uygun fiyatları sunma hedefi güder.

Tel: 0226 813 8788

Fax: 0226 813 7576

Email: info@yalovaalhilal.com

Adres: Fatih Caddesi Oval Apt. No:100/A Merkez

Yalova Al Hilal Projeler Haritası

Yalova Al Hilal Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer