|   | 
Yalova Group

Yalova Group

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 2

Yalova Group, konut, ofis ve residence projeleri, Yalova Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yalova Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yalova Group Hakkında

Tarihçe

Yalova Group, 2005 yılında Yalova şehrine kalite ve değer katmak​, çağdaş yaşam alanları parolası ile hizmet vermek ve insanlara ferah ortamlar oluşturmak için kurulmuştur. İnşaat ve Emlak sektöründe hizmet veren, kurulduğu günden itibaren büyüyerek, her zaman daha iyi ve kaliteli bir yaşam hizmeti sunmayı kendisine amaç edinen Yalova Group, faaliyet gösterdiği tüm şehirlere değer katan önemli bir inşaat firmasıdır. Yalova şehrinin yaşam tarzına uygun olarak, tasarlanan konutlar, villalar ve çeşitli yaşam alanları, bütün ailelerin hayallerini yansıtan projelerle hayata geçirilmektedir.Yalova Group işini severek yapan bir firmadır. İnşaat ve Gayrimenkul alanında sürekli kendini geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışan ekibi sayesinde Yalova Gruop şehrin yükselen değeri olmuştur.

 

Vizyonumuz

 

Yalova Gruop’un sahip olduğu vizyon, her zaman daha iyiye doğru yılmadan ve durmadan koşmaktır.Engin tecrübesi ile uzmanlaştığı inşaat, gayrimenkul ve tarım sektörlerinde oluşturduğu projelerle kaliteli ve güvenilir bir marka olduğunu ispatlayan Yalova Group, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmektedir. Diğer firmalardan farkını her zaman göstererek, güçlü yapısını koruyarak, inşaat ve gayrimenkul sektöründe Yalova’nın da adını duyurarak, dünya çapında bir marka haline gelmektir.

Misyonumuz

 

Kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstriyel yapılar, konut yapıları, bütün alt ve üst yapı taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedefleyen bir firma olan Yalova Group, kuruluşundan bu yana gelişen teknolojik ürünleri tüm projelerinde uygulamasını prensip edinmiştir.İhtiyaçlara uygun hizmetler sunarak ticari ilişkiler bakımından güvenilir yaşam alanları oluşturmak temel amaçlarımız arasında yer almaktadır.Teknolojinin tasarımla buluştuğu, insanlara huzur içinde vakit geçirebilecekleri, imrenilen yaşam alanları sunmak en önemli sorumluluğumuzdur.Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel misyonumuzdur.Türkiye ve Dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir."Gücümüzü aldığımız Türkiye ekonomisine, destek olarak büyüyen Yalova Group inşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarındanbirisidir. Müşterilere beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak ve hizmet sonrası da sürekli yanlarında olarak müşteri sadakatini sağlamak, pazarda rekabet edebilme yeteneğini maksimum düzeyde tutarak aranır olmak var olma amacımızdır.

İlkelerimiz

 

Dürüst, güvenilir ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Kalite ve hizmette, ikmal kaynaklarımız ve hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak, sektörde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve sektörde lider olmak temel ilkemizdir.

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

Güvenilir, girişimci, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak. Kusursuz yapıtlar üretmek vazgeçilmez gayemizdir.

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.

Tel: 0226 813 8788

Fax: 0226 813 7576

Email: info@yalovagroup.com

Adres: Bahçelievler Mah. Fatih Cad. Oval Apt. No:100 / A Merkez Yalova

Yalova Group Projeler Haritası

Yalova Group Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer