|   |  Yamaç Yapı Firması
Yamaç Yapı

Yamaç Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 2

Yamaç Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Yamaç Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yamaç Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yamaç Yapı Hakkında

Kurumsal

 

15 yılı aşkın bilgi birikimini genç kadrosunun dinamizmiyle birleştiren YAMAÇ İNŞAAT ,yakın ve orta vadeli projeleriyle sektöre yeni bir soluk getiriyor.

Şehrin en güzide noktalarında, sakinlerinin kaliteli bir hayat yaşayabilmeleri için en ince ayrıntısına kadar özel olarak tasarlanmış projeler üreten firma , projelerinde insanların ekonomik gerçeklerini de göz ardı etmiyor.

 

YAMAÇ İNŞAAT'ın kalite politikası; müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır. Bu anlayış doğrultusunda; değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerinin etkin olarak sürdürülmesi, kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronların kalitelerini yükseltmeleri için teşvik edilmesi; YAMAÇ İNŞAAT'ın kaynaklarının en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve performansımızın yanı sıra, rekabet gücümüzü de en yüksek düzeye çıkarmak öncelikli ilkelerimiz arasındadır.

 

Tüm işyerlerinde yürürlükteki kanun ve mevzuata uygun olarak çalışmayı, oluşturduğu yönetim sistemi ile sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı hazırlamayı ve yüksek moral sağlanması için gerekli kaynakları temin etmeyi taahhüt etmektedir.

Telefon: 0212 294 7147
Fax: 0212 294 7147
Email: info@yamacyapi.com
Adres: Hamidiye Mah. Dilaver Sok. No :24 Kağıthane \ İstanbul

Yamaç Yapı Projeler Haritası

Yamaç Yapı Projeleri

Yamaç Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.