|   | 
Yamanerler İnşaat

Yamanerler İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 1

Yamanerler İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yamanerler İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yamanerler İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yamanerler İnşaat Hakkında

Kurumsal

Yamanerler İnşaat Yönetim Kurulundan... 
 
1970 'li yıllarda Ankara' da ticari hayata başlayan babamız Hayrettin YAMANER; güvenilir esnaflığıyla beğeni ve başarı kazanmıştır. Biz çocukları Yılmaz YAMANER ve Yakup YAMANER ' de onun yanında 1990 'lı yıllarda ticarete başlayıp babamızın çizgisinden hareket ederek ticaret hayatına atıldık.
 
2005 yılında inşaat sektörüne giren kendisine kalite , estetik ve güveni rehber edinen firmamız, başarılı projelere imza atmış, zaman teknoloji ve müşteri memnuniyetini öncelikli görerek, kaliteli yaşanılası ve nezih konutlar inşâ etmiştir.
 
Kurumsallaşma çalışmalarını 2008 yılında tamamlayan firmamız;YAMANERLER İNŞAAT EMLAK GIDA OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanı ile siz değerli müşterilerimize inşaat sektöründe büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Firmamız inşâsını yaptığı her konutta çağın gereksinimlerini düşünerek; her inşâ ettiği mekanın bir öncekinden daha kaliteli ve modern olmasını ilke edinmiştir.
 
Saygılarımızla YAMANERLER İNŞAAT
 
Vizyon & Misyon
%100 Müşteri Memnuniyeti
 
Firmanın kalitesinden ödün vermeden inşaat sektörüne hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup, sektörde kendisini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.
 
Firmamız, kalitesinden ödün vermeden ekip ruhu içinde, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet sunmak ve sektörde aranır olmak amacındadır.

Neden
Yamanerler İnşaat
 
Güvenilirlik 100%
Şeffaflık 100%
Kalite 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%

Tel: 0312 327 0320
Fax: 0532 522 8188
Email: info@yamanerlerinsaat.com.tr
Adres: Serdar Sokak No: 67/3 Ankara / Yenimahalle

Yamanerler İnşaat Projeler Haritası

Yamanerler İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer