|   |  Yaparlı AŞ Firması
Yaparlı AŞ

Yaparlı AŞ

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 1

Yaparlı AŞ, konut, ofis ve residence projeleri, Yaparlı AŞ hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yaparlı AŞ ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yaparlı AŞ Hakkında

Yaparlı A.Ş. 1978 yılında Kayseri’de kuyumculuk alanında faliyete başlamış olup 1986’da Alanya’da 1987’de Side’de kuyumcu mağazaları açarak sektördeki gelişimine devam etmiştir. 1990’ların başında şehirciliğin gelişmesi ile doğru orantılı olarak ülkemize yabancı konuklarımızın ilgi göstermesi üzerine, inşaat sektörüne girerek 14 yıldır Ankara ve İstanbulda’da kaliteden taviz vermeden kuyumcu titizliğinde yaşanabilecek konutlar inşa etmeye başlamıştır. 

Alanya’dan konut edinmek isteyen yabancı misafirlerimize; Antalya’ya 1saat 15 Dakika, Alanya şehir merkezine 5 dk mesafede olan konutlarımızda her ayrıntı sizler için tasarlanmıştır. Tamamı deniz ve doğa manzaralı konutlarımızda şehrin tüm imkanlarından yararlanıp 24 saatinizi dolu dolu yaşayabilme imkanı sunulmuştur.

Tarih , deniz ve doğanın etkileyici güzelliğini Akdenizin kendine has 4 mevsim iklimiyle yeniden keşfetmek ve bu güzellikleri bir ömür boyu keyifle yaşamak için sizleri Yaparlı Konutlarına bekliyoruz.

Tel: 0242 528 3388
Fax: 
Email: info@yenisey.co
Adres: Mahmutlar mah. Atatürk cad. Yenisey II Apt. No:237 Antalya / Alanya 

Yaparlı AŞ Projeler Haritası

Yaparlı AŞ Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.