|   | 
Yapı Kredi Koray GYO

Yapı Kredi Koray GYO

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Yapı Kredi Koray GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Yapı Kredi Koray GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yapı Kredi Koray GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Koray GYO Hakkında

Türkiye'nin lider gayrimenkul ortaklıklarından
Türkiye'nin lider gayrimenkul ortaklıkları arasında değerlendirilen Yapı Kredi Koray, Aralık 1996'da Yapı ve Kredi Bankası ile Koray Grubu'nun ortak bir girişimi olarak faaliyete başlamıştır. 
 
Yapı Kredi Koray, tüm deneyimini, bilgi birikimini ve enerjisini kentsel yaşamın sürekli gelişen ve değişen gereksinimlerine uygun, insana odaklı projeler geliştirmeye yoğunlaştırmıştır. 
 
İlkleri barındıran özgün projeler
Yapı Kredi Koray'ın geliştirdiği projeler üstün nitelikleri ve sektöründe birer “ilk”e işaret eden uygulamaları ile öne çıkmakta; hedef kitlelerin olduğu kadar uluslararası çevrelerin de beğenisini toplamaktadır. 
 
Şirket'in imza attığı projeler arasında; İstanbul İstanbul, İstanbul Zen, İstanbul Bis, Evidea, Ankara Ankara, Neo Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yapımı halen devam eden ve Ankara'nın kalbinde konumlanan Ankara Çankaya projesi yer almaktadır.
 
Keyifli yaşam alanları, kârlı yatırımlar
Yapı Kredi Koray'ın temel amacı, piyasa beklentilerini doğru analiz ederek, dünya standartlarında özgün projeler hayata geçirmektir. Şirket, geliştirdiği her bir projenin keyifli bir yaşam alanı olduğu kadar kârlı birer yatırım aracı olmasına da odaklıdır.
 
Yüksek proje geliştirme gücü
Yapı Kredi Koray proje geliştirmeyi, doğru yer seçiminden mimari konsepte, tasarımın işlevselliğinden pazarlamaya dek kesintisiz bir süreç olarak kabul etmektedir.  
 
Dünya standartlarında ve doğru projeler geliştirebilmenin ön koşulunun, değişen piyasa eğilimlerinin izlenmesinden geçtiğine inanan Yapı Kredi Koray, pazar araştırmaları ve saha çalışmalarına büyük önem vermektedir. Şirket bu süreci mimari konsept ve tasarım, hassas planlama, değer mühendisliği ve etkin proje yönetimi yetkinlikleriyle tamamlamaktadır.  
 
Yapı Kredi Koray proje geliştirmedeki başarısını, pazarlama becerileri ve ilkeli müşteri ilişkileri yönetimi ile bütünleştirerek gayrimenkul yatırımının her aşamasında ortaya koyarken; projelerin taahhüt edilen zamanda teslimatı ve müşteri memnuniyetinin sağlanması konularında da büyük hassasiyet göstermektedir.

Vizyon
Yapı Kredi Koray,
 
Performansa odaklı bir şirket kültürü yaratarak iş geliştirme, proje yönetimi, satış, satış sonrası müşteri ilişkileri ve finansal yönetim konularında tüm süreçlerini ve organizasyonunu Avrupa'nın en iyi gayrimenkul firmaları ile eşdeğer düzeye getirmeyi;
 
Alanında dünyanın en iyisi olan yönetim, pazarlama ve tasarım firmaları ile stratejik işbirlikleri kurarak gayrimenkul geliştirme ve gayrimenkulde değer yaratma konusunda Avrupa'nın sayılı firmalarından biri olmayı;
 
Dışa açılarak yalnızca Türk müşterilere değil, Avrupalı müşterilere de hitap edecek ürünler geliştirmeyi ve müşteri kitlesini büyütmeyi;
 
Yabancı fonlarla proje bazında finansal ortaklıklar kurmayı ve proje finansmanı enstrümanlarını çok daha etkin kullanmayı hedeflemektedir.

Tel: 0212 380 1680
Fax: 0212 380 1681
Email: ykk@yapikredikoray.com
Adres: Meşrutiyet Mah. 19 Mayıs Cad.  İsmet Öztürk Sk. No.3 Elit Residence Kat: 17 Daire 42 İstanbul / Şişli 

Yapı Kredi Koray GYO Projeler Haritası

Yapı Kredi Koray GYO Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer